укр.укр.
03:28
26 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Юридическая практика / Налогообложение / ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС: Аналітика та Огляди
Автор Тема
ACKERMANN PUBLISHING — АККЕРМАН ПАБЛИШИНГ
Сообщений: 9
14-марта-2011 11:58
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС: Аналітика та Огляди

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС: Аналітика та Огляди
Збірник аналітичних оглядів та матеріалів щодо Податкового кодексу України

До збірника аналітичних оглядів та матеріалів щодо Податкового кодексу увійшли коментарі провідних аудиторських, консалтингових та інших професійних компаній із багаторічним досвідом застосування податкових норм на практиці. Також значну частину аналітичних оглядів підготовлено на базі офіційних роз’яснень та зустрічей із відповідальними особами Податкової адміністрації України.

Сфокусований погляд на бізнес практику в Україні та ключові схеми для бізнесу після набрання чинності Податковим кодексом – основна перевага використання Збірника. Аналітика та огляди, підготовлені провідними спеціалістами, дають відповіді на значне коло питань, які стали нагальними після запровадження нововведень.

Збірник аналітичних матеріалів допоможе розібратись у складнощах та нововведеннях Податкового кодексу України без значних втрат часу та безрезультатних пошуків норм та нововведень у величезному масиві інформації.

Збірник буде корисним як професійним бухгалтерам, консультантам, податківцям, так і керівникам, директорам і менеджерам та іншим зацікавленим особам, які мають на меті розібратись у складнощах та нововведеннях Податкового кодексу із максимальним ефектом за мінімальний проміжок часу.

Особливість збірника в тому, що матеріали постійно оновлюються та доповнюються новою аналітикою та оглядами, які постійно готуються провідними аудиторськими, консалтинговими та іншими професійними компаніями та спеціалістами із багаторічним досвідом застосування податкових норм на практиці.

Для замовлення Збірника аналітичних оглядів та матеріалів щодо Податкового кодексу України потрібно надіслати Ваше замовлення електронною адресою: ackp@ukr.net або на нашому сайті http://ackp.uaprom.net/ або за телефоном + 380 44 228 98 10

http://ackp.uaprom.net/p1447738-podatkovij-kodeks-analtika.html

ACKERMANN PUBLISHING – АККЕРМАН ПАБЛИШИНГ

тел. +38 044 228 98 10
e-mail: ackp@ukr.net
http://ackp.uaprom.net/

ACKERMANN PUBLISHING (АККЕРМАН ПАБЛИШИНГ) – провідна Європейська компанія, що спеціалізується у галузі публікацій на професійні теми для компаній та інших читачів.

Присоединенные файлы
ACKERMANN PUBLISHING
e-mail: ackp@ukr.net
http://ackp.uaprom.net
цитировать
Alexey
Сообщений: 10
25-июня-2015 16:27

Коллеги, делюсь информацией. Подписаться на юридическо-бухгалтерскую газету «Все о бухгалтерском учете» на ІІ кв. 2015 г. и 2016 г. можно на почте (подписные индексы 33594 и 35200) или позвонив по номеру (044) 4541280

цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter