укр.укр.
00:25
25 ноября

Мы живем по
киевскому времени

Главная / Форум / Юридическая практика / Вопрос-Ответ / Взыскание налогового долга без налогового требования
Автор Тема
Олександр
25-января-2012 13:39
Взыскание налогового долга без налогового требования

Привіт усім!
Є питання яке вже декілька місяців мене турбує, прошу Вашої допомоги у його вирішенні, буду вдячний за будь-яку слушну думку з цього приводу.

У травні 2009 року податкова на підставі закону № 2181 підприємству було направила податкову вимогу № 1 та у липні 2009 року було направила податкову вимогу № 2 у зв’язку з непогашенням підприємством узгодженого податкового зобов’язання за 2008-2009 роки. У травні 2010 року за наведеними податковими вимогами податковий орган стягнув суму податкового боргу за рішенням суду (фактично не виконано).
У квітні 2011 року податковий орган, не направляючи нової податкової вимоги за наступні періоди - частину 2009 року та 2010 рік, звертається з позовом до суду за стягненням податкового боргу та наполягає на тому, що оскільки підприємство не сплатило суму податкового боргу податкові вимоги є непогашеними та на їх підставі можна стягувати податковий борг за наступні періоди.
Питання: чи зобов’язана податкова направляти податкову вимогу за наступні податкові періоди за стягненням за яких вона звертається до суду якщо платник податків не сплатив податковий борг за минулі податкові періоди?

Якщо є судова практика буду дуже вдячний за надання посилань або копій судових рішень!!!

Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter