укр.укр.
07:54
25 ноября

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Юридическая практика / Вопрос-Ответ / Развод с мужем.
Автор Тема
Настя
Сообщений: 1
24-марта-2013 10:03
Развод с мужем.

Здравствуйет. У меня такая проблема. Я хочу развестись с мужем! Мы в браке состоим 1,5 месяцев из них не живем вмести 7 месяце. У нас есть ребенок девочка ей 1год ,4 месяца . я живу в ялте но тут не прописана могу ли я подать тут в суд??? по словам мужа он согласен на развод! Я не хочу чтобы давали нам время на примерения, так как уже все точно решено. Как подать заявления и что для этого надо?? И как лучше чтобы мы вмести подали или могу я одна это сделать?? еще хочу узнать на счет алиментов? я еще точно не решила подавать на них или нет. но хочу узнать он работает в атб у них офицальная з,п меньше чем он получает а 2 раза . Можно ли как то доказать, что з.п он получает больше и тогда алименты будут больше. Или суд будет исходя из офицальной з.п выносить решения??? У него есть ребенок от первой гражданской жены, это как то может повлиять на алименты или нет???? и могу ли я поменять ребенку фамилию? без разрешения мужа?

цитировать
Світлана
Сообщений: 2
22-апреля-2013 14:38

Відповідно до ст. 109 Сімейного Кодексу України Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпечені умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.
Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви.

Відповідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.

Відповідно до ст. 148 Сімейного Кодексу України у разі зміни прізвища одного з батьків прізвище дитини може бути зміне зазгодою обох батьків та за згодою дитини, яка досягла семи років.
У разі заперечення одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.

Відповідно до ст. 148 Сімейного Кодексу України при визначеннірозміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків...

Позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання (ст.109 ЦПК);

цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter