укр.укр.
23:30
18 ноября

Мы живем по
киевскому времени

Главная / Форум / Юридическая практика / Нотариат / Обережно! Можливе шахрайство
Автор Тема
Igor
08-октября-2013 00:15
Обережно! Можливе шахрайство

Доброго дня, шановні нотаріуси України! Мене звуть Горяїнов Ігор Володимирович, я громадянин Росії, прописаний був на момент здійснення купівлі у Росії, Тюменьська обл. м.Новий Уренгой, Ямало-Ненецького автономного округу, по вул. Залізничній, б.48, кв.26, володію в Україні у м.Кременчук трикімнатною квартирою за адресою: Полтавська обл. м. Кременчук, квартал 297, буд.9, кв.91 згідно з договором купівлі-продажу від 05 жовтня 2007 року, засвідченим приватним нотаріусом Кременчуцького нотаріального округу Полтавської області ВАСИЛЬЧЕНКО Оленою Борисівною.
Сьогодні, 07 жовтня 2013 року з'ясувалось, що усі правочинні документи на мою квартиру загублені. Тому прошу, для запобігання шахрайству з моїми документами на квартиру, не реєструвати ніяких дій та не видавати від мого імені ніяких довіреностей на будь-які дії з документами на мою квартиру. Я нікому не видавав і не збираюсь видавати ніяких довіреностей на будь-які дії з моєю квартирою. Зараз я знаходжуся за адресою: м.Кременчук, вул. 50 років Жовтня, б.9, кв. 11. Мій телефон : 066-346-37-36. e-mail: universal266@mail.ru

Сподіваюсь на взаєморозуміння та допомогу, з повагою, Горяїнов Ігор Володимирович

Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter