укр.укр.
05:44
16 июля

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Обо всем на свете / Предлагаю сотрудничество / Віддалена робота
Автор Тема
Vetal
Сообщений: 1
14-марта-2014 14:13
Віддалена робота

Добрий день!
Я запропоную вам всім збільшити свій дохід не виходячи з дому.Дочитайте до кінця дану статтю, приділіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите,! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете!
Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою Ви це читаєте - але прошу, дочитайте статтю до кінця.! Натрапив я на це оголошення абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ПАРУ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ, ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 21 ГРИВНІ.
Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за нісенітницю мені пропонують ...
Далі там говорилося, що треба послати по 3 гривні на 7 Internet-гаманців системи «WebMoney», які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. В результаті чого сьома рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з вашими даними на сьомому рядку, на 100 різних форумів - Ніяких хитрощів! Ну, я поміркував і подумав, що в принципі нічого не втрачаю - крім 21 гривні, гроші невеликі, ЗАТЕ В МЕНЕ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ШАНС ЗАРОБИТИ. І цей шанс КОШТУЄ ЦІЙ невелику суму, яку я, звичайно ж, з пенсії можу собі дозволити. І я вирішив спробувати. Встановив свій WebMoney Keeper Classic гаманець
http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe
і створив собі Інтернет-гаманець, перелічив всім учасникам акції по 3 гривні і почав розсилати ці оголошення на різні форуми і дошках оголошень. Протягом 2-х днів я зареєструвався на більш ніж 50 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглянув у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО! Надходження були мізерні, але все ж я «відбив» вкладені гроші (21 грн)! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 200, хто по 300 у.о ... Пиши пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївний. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 100 форумів.
Ще через тиждень (заради цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, а в ньому вже близько 1200 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 3-4 тижні 1200 гривень. Раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 3 тижні на моєму рахунку вже було більше 12000 гривень. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 170 форумів.
РЕЗУЛЬТАТ БУВ вРАЖАЮЧИМ.
По закінченні всього 5 місяців, я заробив трохи більше 30000 гривень. І гроші йдуть щодня. Кожні кілька хвилин на мій рахунок в середньому надходить мінімум по 6 гривень. ю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усієї країни ... Гроші з WebMoney я перевів на свою пластикову картку. І це дуже зручно і до речі, погодьтеся!?
Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ.
Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше чому.
Я Вам обіцяю, що якщо ви будете, У ТОЧНОСТІ, дотримуватися нижче перерахованихі інструкцій, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАВ ВСЬОГО 21 гривню ... ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ. ЦЕ ПРАЦЮЄ!
УВАГА!
ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і ви залишитеся задоволені.! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Зареєструйтесь в системі WEBMONEY, яка знаходиться за адресою http://www.webmoney.ru Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі встановіть WebMoney Keeper Classic http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe і створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAN і покладіть на свій рахунок 25грівен, (21 гривня для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%, чесно кажучи я поклав 50 (менше тоді небуло) гривень плюс комісія в терміналі 5 грн, але стільки не треба.) Як це можна зробити? Всі способи описані за адресою http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/., Особисто я поповнив рахунок у найближчому пункті поповнення. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас - і дійте!
2. Необхідно перевести по 3 гривні (0,8% комісія за переказ) на 7 зазначених нижче Webmoney гаманців. Переклад здійснюється з вашого гаманця з програми WebMoney Keeper Classic. (Меню-Передати WebMoney ... у вікні написати кому, вказати суму 3 гривні,
Важливо!
При кожному відправленні вказуйте в полі «Примітка платежу» наступну фразу: «Внесіть мене в список Webmoney-гаманців». Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 7 гаманців по 3 гривні, інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами Webmoney-гаманців і не зможете зняти дохід. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:

1. U480206255909
2. U106496515567
3 U354221896548
4. . U119220165485
5. U392007073446
6 U167220746146
7. U369820943472

ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід необхідно відправити НА КОЖЕН з цих 7 гаманців по 3 гривні - інакше мережними модераторами webmoney гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти дохід.
Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп’ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го і 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ій номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця.
3. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад, http://job.ukr.net або http://rabota.ua і т.д., посилання на сторінку розміщуйте на форумах але НЕ МЕНШ, НІЖ на 50-100 форумах і стрічках новин (News Groups).
ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ - ЧИМ БІЛЬШЕ ви розмістите, тим вищим буде ваш ДОХІД. І цей дохід буде прямо залежати від вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 10000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! протягом 2,5 місяців!
БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії).
ОТЖЕ - коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ ВАРТО всього 21 гривня. не велика сума в наш час і ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....!
ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться.
Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень.
Удачи Вам! Вона вже дійсно поруч! Дійте! Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити!
Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він нечесний;
2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 30 форумів і чекає купу грошей.
ЩОБ ЗАРОБИТИ-ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ!
УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо він внесений до списку WebMoney. Для цього необхідно зробити перерахування не менш 3грн. на 7 гаманців. Обдурити систему реєстрації списку WebMoney гаманців вкрай складно, та і невигідно. Система WebMoney зацікавлена в розвитку і процвітанні цього виду бізнесу, тому що має 0.8% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток від переказів декількох сотень тисяч - мільйонів учасників, Ви, відповідно - теж. Тому організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає і кожен день з’являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається за Вами, саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя в кращу сторону або продовжувати топтатися на одному місці. УДАЧІ ВАМ!
ДАВАЙТЕ ЗАРОБЛЯТИ РАЗОМ! АДЖЕ ви нічого не втрачаєте!
До речі, початківцям хочу в якості допомоги розмістити в моїй статті перевірені мною сайти для розсилок даної інформації, тобто полегшити вам роботу з пошуку сайтів для розміщення.
Корисна інформація. Підказки.
Корисна інформація як поширювати інформацію на форумах (дошках і ін відповідних місцях)
1. Відкриваємо пошуковик http://google.com.ua/ http://yandex.ua/ http://rambler.ru/ http://www.aport.ru/ http://www.yahoo.com/
2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум віддалена робота» або «форум надомна робота» або «форум робота на дому» або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є не одне схоже. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу www.job.ru, www.rabota.ru і т. п. сайти (розділи про вакансії).
3. Розберемося з Job.ru (самий відвідуваний сайт) - потрібно ввести дані. У полі «посаду» - наприклад: «співробітник для віддаленої роботи на дому»; або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 80». «Освіта і Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Найкраще, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення.
Навіщо це робиться. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле

цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter