укр.укр.
16:51
27 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Обо всем на свете / Прочее / Скандал вокруг киевского уличного пианино: на чьей стороне правда?
Автор Тема
Pravotoday
Сообщений: 10
25-мая-2010 17:26
Скандал вокруг киевского уличного пианино: на чьей стороне правда?

21 мая на скандальном украинском сайте Рагу.Ли появилась блоговая запись http://ragu.li/post/koly-ragulstvo-sylnishe-za-mystetstvo/. Суть скандала заключалась в следующем:

21 мая в Киеве во дворе по ул. Межигорской был уничтожен уникальный арт-объект - вручную расписанное пианино, созданное инициативной группой художников из соседнего с нотариальной конторой Русланы Приладышевой художественного магазина.

По словам автора блога "невідомий чоловік з нотаріальної контори, що по сусідству з нами, розтрощив наше піаніно, бо воно НА КЛУМБІ заважало йому поставити свою машину начебто".

Редакция Pravotoday приняла решение снять заметку о произошедшем с публикации, после получения позиции второй стороны, а также руководствуясь некоторыми внутриредакционными факторами.

Однако не привести позицию "якобы виновника" сложившейся ситуации мы не можем, дабы сохранить паритет в этом вопросе, поэтому читайте ниже:

цитировать
Pravotoday
Сообщений: 10
25-мая-2010 17:27

* Приводится без купюр

Володимир Кислий

Вся ця історія почалася трохи раніше, коли у тому дворі з’явились «митці». Спершу Вони розмалювали двір, і не тільки двір, а й під’їзд, в тому числі вхід до нотаріуса. Комусь воно може і до вподоби, а комусь може й ні, на жаль, ці люди навіть не спитали – чи подобаються їх розмальовки іншим. Потім приїхало піаніно, і Богдан & Ko вирішили встановити його у клумбі перед вікнами нотаріуса, на її заперечення, про те, що в тому місці воно зовсім недоречне та незважаючи на попередні пропозиції поставити його в інше місце, наприклад, під вікна свого магазину, де воно тепер і стоїть. Проте реакції не було ніякої. Руслана нервувала з цього приводу, бо вона приклала чимало зусиль, щоб облаштувати свій офіс, та ту ж територію, добивалась, щоб яму, яка була раніше на тому місці, ЖЕК закопав, і таки добилась. Саджала разом з іншими там квіти і т.і. Оскільки нервувати вагітній жінці не бажано, я зайшов до тих митців поговорити, може вони, якщо наплювали на жінку, прислухаються до мене. Але то було марно, відповідь проста – «воно там і буде стояти». Тоді я його переніс туди, куди їм і запропонували поставити ще раніше.

А далі був бруд в сторону Руслани, образи – та заклики влаштувати СМС-образи (Ви можете це побачити на тому ж сайті ragu.li), погрози, брутальні вислови в її бік, та в бік наших дітей. На жаль, деяка кількість людей цю новину саме в тій редакції, яку подали на «скандальному» сайті дружненько підхопили. Дуже шкода, що ті, хто перепостив цю «сенсацію» не спромоглися хоча б спитати іншу сторону. Проте таки є люди, яким хватило сили навіть вибачитись, наприклад Віктор Крук - http://sotnyk.livejournal.com/177399.html,

Вважаю, що митці там не самі в дворі, і мають узгоджувати свої дії з іншими, можливо вони це зрозуміють, тим паче, якщо встановлювати щось стаціонарне перед чужими вікнами.

Мене дивує, при чому тут взагалі нотаріус? Вона того «витвору» пальцем не торкнулася, і як Ви собі уявляєте маленьку вагітну жінку, яка нібито трощить піаніно? То з яких підстав саме нотаріусу вішати ті ярлики, які Ви читали на скандальному сайті?

А може все досить банально? «митці» в такий спосіб вирішили прорекламувати власний магазин, використавши для цього інших блогерів, дійсно – це ж дуже круто звучить – «нотаріус розтрощив витвір мистецтва», скажімо «співробітник Київської компанії»…., це, мабуть, не так круто.

Який результат. Піаніно цільохоньке стоїть там, де їм попередньо пропонували, двір і вхід до нотаріуса розмальовано як і був, реклама магазину зроблена, винен – нотаріус, а чи це так? І точно – це результат на сьогодні, я впевнений, завтра буде зовсім інший результат.

цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter