укр.укр.
09:17
22 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Юридическая практика / Гражданское право и процесс / Гражданское право
Автор Тема
Vanjok
Сообщений: 1
29-сентября-2010 19:08
Гражданское право

есть гараж (возле дома, когда еще при советской власти делалось распределение) он стоит уже 26 лет. в прошлом году приходил дядя из прокуратуры и выписал штраф на незаконное занятие земли.Документов имеющихся у нас нет (тогда их не давали) а в нашей сельской рады их тоже нет (хотя я думаю, что они должны храниться) Что мне делать и как действовать. Остается вопрос:почему некоторым штраф дали, а другим нет? которые есть статьи? и какие мои действия?

цитировать
Natali
Сообщений: 1
28-июня-2011 13:27

Добрий день. Прошу Вашої допомогу щодо захисту моєї чести та гідності. В суботу 25 червня 2011 року в штабі військової частини А0177 офіцер Збройних Сил України Шерстюк Євгеній Іванович Неоднаразово принижував мене, ображав, на прохання не підходити до мене досить близько, насміхався, потім психологічно знущався. Після того, як я попередила, що розцінюю його поведінку як неприпустиму і як сексуальну агрессію, він насміхався та заявив, що якщо суддя на мене тільки-но гляне- пойме, що це неможливо, бо я гидка. Після моєї словесної реакції, що характеризувала його поведінку, він ударив мене, коли я виходила із кабінету в спину. Потім він росповсюджував неправдиву інформацію про мене та заявив, що якщо я поскаржусь до прокуратури чи суду, він подасть зустрічний позов за брехню, Але брехав і погрожував він. В прошлому році я зверталась до прокуратури м.Полтава щодо психологічного насилля, тиску з боку командування, щодо порущення закону про працю( щодо створення морально-психологічного клімату, який наносить моральну шкоду і створює неможливу для праці обстановку), але результат був протилежний. За моєю спиною були складені акти, які характерізують мене з негарної сторони, мене принижували, мов ті хто звертаються до прокуратури- дійсно ненормальні, як і ті, хто читають Конституцію і розділ щодо прав лшюдини на повагу і т.п. до того ж офіцери упевнились в своїй безкарності, і щоразу, як я починаю боротись за право на житло чи вагітнію, починається травля. Незважаючи на погрози, я вирішила звернутись до Вас знов, бо вважаю, що я маю право на захист та надією, що колись-таки я буду жити в правовій державі. З повагою Мироненко наталія Григорівна, 38750 Полтава п/в Щербані, в/ч А0177 б.1 кв.10, завідувач клубу військової частини А0177, мати двох дітей.

цитировать
Игорь
Сообщений: 5
30-декабря-2011 13:36

Положили глаз на Ваш гараж или просто сделали показатель. Напишите заявление в местный совет на выделение земельного участка для строительства гаража, они ОБЯЗАНЫ вынести вопрос на СЕССИЮ местного совета и дадут выписку из РЕШЕНИЯ сессии про мотивированный отказ либо РЕШЕНИЕ сессии о предоставлении разрешения на разработку соответствующего проекта землеустройства. Главное оформить землю, затем пойдет оформление самого гаража.

цитировать
lenavobu2015@ukr.net
Сообщений: 2
25-июня-2015 16:35

Коллеги, делюсь информацией. Подписаться на юридическо-бухгалтерскую газету «Все о бухгалтерском учете» на ІІ кв. 2015 г. и 2016 г. можно на почте (подписные индексы 33594 и 35200) или позвонив по номеру (044) 4541280

цитировать
 
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter