укр.укр.
08:19
21 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Форум / Юридическая практика / Гражданское право и процесс / Корисний посібник для юриста
Автор Тема
Ігор Кізіма
Сообщений: 1
26-января-2011 21:35
Корисний посібник для юриста

Юридичні технології та нестандартне використання процесуальних інститутів.Науково-практичний посібник. Київ 2010.

© Кізіма Ігор Віталійович, Київ 2010

У посібнику здійснено огляд інститутів цивільного, господарського та адміністративного процесу з позицій протидії вчиненню процесуальних диверсій та оптимізації вирішення юридичних конфліктів шляхом застосування юридичних технологій.

Нестандартне використання процесуальних дій визначається в аспекті використання комплексного методу та системного підходу в практичній, прикладній юриспруденції.

Посібник розрахований на студентів юридичних факультетів, юристів-практиків, і всіх тих, хто бажає познайомитися з іншою, на перший погляд прихованою, стороною процесуальної дійсності, що дозволить заощадити час на здобуття практичного досвіду.

Посібник корисний узагальненим баченням юридичних технологій як ефективного засобу вирішення юридичних завдань та подолання корупційних проявів державного апарату; містить для прикладу багато життєвих ситуацій та судової практики.
http://ut.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1479&Itemid=1

цитировать
Alexey
Сообщений: 10
25-июня-2015 16:38

Сам подписался на юридическо-бухгалтерскую газету «Все о бухгалтерском учете» на 2016 г. и вам советую. Это можно сделать на почте (подписные индексы 33594 и 35200) или позвонив по номеру (044) 4541280

цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter