укр.укр.
20:39
27 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Пресс-центр / Новости / Украинские новости / ДФС проверяет сведения более полумиллиона деклараций во исполнение люстрационного закона
Пресс-центр

Новости
Украинские новости
Новости юридического бизнеса
Студенческие новости
Международные новости
Календарь событий
Публикации
Обозрение рынка
Legal Style
Конкурс
ДФС проверяет сведения более полумиллиона деклараций во исполнение люстрационного закона

ДФС проверяет сведения более полумиллиона деклараций во исполнение люстрационного закона

Дата  01-июня-2016 12:06
На языке оригинала
укр.
ДФС проверяет сведения более полумиллиона деклараций во исполнение люстрационного закона

Протягом 2014 - 2016 років (станом на 01.05.2016) до органів ДФС надійшло 549 586 запитів про проведення перевірок на виконання закону «Про очищення влади». Про це повідомив заступник директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Сергій Назаренко.

«Перевірки достовірності відомостей у деклараціях здійснюються як безпосередньо апаратом ДФС, так і державними податковими інспекціями за місцем проживання особи, стосовно якої проводиться перевірка на підставі отриманого запиту про проведення перевірки та копії декларації. Загалом за результатами таких перевірок ДФС складено 508 102 висновки», - зазначив Сергій Назаренко.

Він наголосив, що ДФС продовжує здійснювати перевірки достовірності відомостей, викладених у деклараціях, на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” . За їх результатами складається відповідний висновок.

Такий висновок не пізніше ніж на шестидесятий день з дня початку проходження перевірки надсилається керівнику відповідного органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка.

Якщо встановлено недостовірність відомостей, вказаних у декларації особи, яку перевіряють, копія такого висновку також надсилається до Міністерства юстиції України.

Источник: http://sta-sumy.gov.ua
Комментарии - 0 + добавить комментарий
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter