укр.укр.
18:10
21 июля

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Пресс-центр / Новости / Украинские новости / НАБУ проводит обыск на предприятии "Укроборонпрома"
Пресс-центр

Новости
Украинские новости
Новости юридического бизнеса
Студенческие новости
Международные новости
Календарь событий
Публикации
Обозрение рынка
Legal Style
Конкурс
НАБУ проводит обыск на предприятии "Укроборонпрома"

НАБУ проводит обыск на предприятии "Укроборонпрома"

Дата  02-июня-2016 15:39
На языке оригинала
укр.
НАБУ проводит обыск на предприятии "Укроборонпрома"

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять санкціоновані судом обшуки на одному із державних підприємств-спецекспортерів, яке входить до складу ДК "Укроборонпром", та за місцем проживання його керівників.

Про це йдеться у повідомленні НАБУ.

Як наголошується, слідчі дії відбуваються в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому у Єдиному реєстрі досудових розслідувань 23 березня за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст.209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

"З матеріалів кримінального провадження вбачається, що посадові особи одного із підприємств-спецекспортерів, яке входить до складу "Укроборонпрому", під час укладання та виконання контрактів на постачання комплектуючих, шляхом складання та видачі неправдивих документів про нібито надані послуги, привласнили кошти ДП в особливо великих розмірах", - повідомили у НАБУ.

"За наявною у НАБУ інформацією, посадові особи згаданого держпідприємства можуть готувати протизаконний тиск на окремих детективів та Національне антикорупційне бюро в цілому", - йдеться у повідомленні.

"Також не виключені можливі провокації, у тому числі й інформаційні "вкиди" та незаконне використання наявних в інших правоохоронних органах важелів впливу для того, щоб перешкодити проведенню належного досудового розслідування та уникнути можливої відповідальності", - повідомляє прес-служба.Комментарии - 0 + добавить комментарий
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter