укр.укр.
18:15
17 июля

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Пресс-центр / Новости / Украинские новости / ЕС приветствует принятые Радой изменения в Конституцию относительно правосудия
Пресс-центр

Новости
Украинские новости
Новости юридического бизнеса
Студенческие новости
Международные новости
Календарь событий
Публикации
Обозрение рынка
Legal Style
Конкурс
ЕС приветствует принятые Радой изменения в Конституцию относительно правосудия

ЕС приветствует принятые Радой изменения в Конституцию относительно правосудия

Дата  02-июня-2016 17:41
На языке оригинала
укр.
ЕС приветствует принятые Радой изменения в Конституцию относительно правосудия

Ухвалення Верховною радою у фінальному читанні поправок до Конституції, що стосуються судової влади є важливим кроком на шляху зміцнення судової системи, підвищення її ефективності, збереження її незалежності та неупередженості, а також боротьби з корупцією.

Про це йдеться у спільній заяві високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні і єврокомісара з політики сусідства і переговорів про розширення Йоганеса Гана.

"Ми з нетерпінням очікуємо здійснення всеосяжної реформи судової системи,  уможливленого сьогоднішнім голосуванням. У цьому контексті ЄС зберігає свою прихильність підтримати українську владу в швидкому досягненні конкретних результатів", - йдеться у заяві.

В ЄС висловлюють сподівання, що сьогоднішнє голосування створить імпульс для прийняття в остаточному читанні конституційних поправок, що стосуються децентралізації та інших важливих реформ.

Як повідомлялося, Верховна рада ухвалила новий закон про судоустрій і статус суддів.Комментарии - 0 + добавить комментарий
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter