укр.укр.
14:43
26 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Пресс-центр / Новости / Украинские новости / Украина совершенствует по европейскому образцу законодательство об альтернативных источниках энергии
Пресс-центр

Новости
Украинские новости
Новости юридического бизнеса
Студенческие новости
Международные новости
Календарь событий
Публикации
Обозрение рынка
Legal Style
Конкурс
Украина совершенствует по европейскому образцу законодательство об альтернативных источниках энергии

Украина совершенствует по европейскому образцу законодательство об альтернативных источниках энергии

Дата  02-июня-2016 18:06
На языке оригинала
укр.
Украина совершенствует по европейскому образцу законодательство об альтернативных источниках энергии
1 червня 2016 року на засіданні Комітету ВРУ з питань ПЕК розглянуто проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії (реєстр. № 4555-1 від 23.05.2016).

Законопроектом передбачається поповнити перелік альтернативних джерел енергії такими видами, як аеротермальна, геотермальна та гідротермальна.

Крім того, відповідно до документа, теплова енергія, отримана за допомогою теплових насосів, вважатиметься видобутою з відновлюваних джерел енергії, за умови, що кінцевий вихід енергії значно перевищує первинне споживання енергії, потрібної для приведення в дію теплових насосів.

"Законопроект розроблено у тісній співпраці з фахівцями Агентства з метою імплементації Директиви 2009/28/ЄС. І варто відзначити, що він вже узгоджений з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Прийняття цього законопроекту стане ще одним кроком на шляху гармонізації українського законодавства до європейського", - прокоментував положення проекту Закону Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також він додав, що після його прийняття Держенергоефективності розроблятиме методику, відповідно до якої здійснюватиметься обчислення частки енергії виробленої тепловими насосами.

Загалом прийняття законопроекту сприятиме розвитку сфери альтернативної енергетики в Україні, збільшенню кількості об’єктів, що використовують енергію з відновлюваних джерел, а також створенню нових робочих місць.

За результатами засідання народні депутати, члени Комітету проголосували за рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти даний законопроект за основу та в цілому.
Источник: http://www.kmu.gov.ua
Комментарии - 0 + добавить комментарий
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter