укр.укр.
09:11
22 ноября

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Семейное право / Допоможіть!
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Допоможіть!

Автор Вопрос / Тема
allochka0805
Сообщений: 0
10-августа-2012 12:45
Допоможіть!
Проживаючи в громадянському шлюбі, я тричі брала кредит на своє ім'я, але для розвитку бізнесу чоловіка, це мав бути сімейний бізнес, але справа не вийшла. Гроші я передавала йому особисто готівкою, без свідків. Зараз ми посварилися і хоча живемо разом він на сплату відсотків і повернення самого кредиту не дає ні копійки. Я маю двох дітей, і перебуваю в декретній відпустці, всі дитячі гроші змушена витрачати на кредити. На прожиття він гроші теж дає рідко і дуже мало. У мене ростуть борги, штрафи за просрочку сплати відсотків, за житло.Допомогти фінансово нікому.Я проживаю в батьківській квартирі і якщо не платитиму вчасно, мене батьки виселять, такі їх умови.Все що в мене є -це його розписка на невелику сумму зняту з такої-то моєї кредитної картки 2 роки тому.Чи можу я якимось чином стягнути з нього гроші на кредити і чи можу я призупинити на час поки в декреті виплату відсотків, якщо з нього стягнути кошти неможна буде?
цитировать
евгения
Сообщений: 2
16-сентября-2012 16:15
помогите пожалуйста что делать?мы с мужем уже два года в месте не живем имеем 2 детей он обманным путем забрал ребенка якобы на оздоровления и одовать не хочет все документы у меня.я к нему не могу не дозвонится что с ребенком не знаю.но мы ище в офисиальном браки.спасибо
цитировать
Артур
Сообщений: 2
03-октября-2012 11:33
Стягнути гроші можливо оскільки згідно ч.3 ст.54 СК України за якою вважається, що дії одного з подружжя стосовно життя сім'ї вчинені за згодою другого з подружжя. Та згідно ч.4 ст.55 СК України за якою дружина та чоловік зобов'язані спільно дбати про матеріальне забезпечення сім'ї.
Отже, вам треба звернутися до суду з заявою про відмову чоловіка платити за кредит. Призупинити виплату відсотків через декрет неможливо.
цитировать
Снежана
Сообщений: 1
23-октября-2012 16:31
Цитата:
помогите пожалуйста что делать?мы с мужем уже два года в месте не живем имеем 2 детей он обманным путем забрал ребенка якобы на оздоровления и одовать не хочет все документы у меня.я к нему не могу не дозвонится что с ребенком не знаю.но мы ище в офисиальном браки.спасибо


Вам придется устанавливать место проживания ребенка с вами, то что Вы пребываете в официальном браке, не является помехой. Процедура проходит в судебном порядке.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter