укр.укр.
22:10
25 июня

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Медицинское право / не оказание медпомощи
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
не оказание медпомощи

Автор Вопрос / Тема
виктор
Сообщений: 0
17-сентября-2012 05:15
не оказание медпомощи
у меня заболела поджелудочная железа, были сильные боли. обратился в скорую сделали обесбаливающий укол, посоветовали вызвать врача на дом на завтра, а как дожить до завтра, купи баралгин и делай уколы, что и пришлось сделать, более того мне пришлось делать уколы самому себе. на следующий день, после обеда приехала врач, я попросил дать направление на стационар, но она выписала направления на сдачу анализов крови, мочи и пройти ФЛГ. я пошел на прямую и обратился в приемное отделение, но получил отказ и был направлен к участковому врачу, круг замкнулся. мне так и не была оказана медпомощь. Поджелудочная железа лечится только через уколы и капельницу. Вот уже более 14 дней, я вынужден делать обезболивающие уколы сам себе, ни какого лечения мне не предоставлено. что надо делать для обращения в суд?
цитировать
Dzon
Сообщений: 1
25-января-2014 23:16
Доброго дня! По поводу Вашого питання хочу сказати слідуюче.Кожен з підрозділів охорони здоров,я виконує свої функціональні обов,язки : ,,скора,. невідкладну і швидку допомогу, поліклініка- обстеження і лікування в амбулаторних умовах (коли це можливо_...)
Куди звертатися-до любимого лікаря, якого Ви давно вже повинні вибрати, а він згодитися Вас лікувати.Без довіри і любові пацієнта до лікаря і поваги та любові лікаря до пацієнта- нічого доброго не вийде.
Бувають моненти, коли тільки довіра до лікаря держить пацієнта в стремлінні до одужання.
Позиція , як заставити насильно лікаря любита пацієнта- абсурдна.
Дитина слухається свого батька, навіть коли не подобається це дитині тільки тому, що довіряє йому і знає, що батько нічого поганого не може порадити.
А от завдання держави полягає в тому , щоби лікар був клваліфікований, міг і хотів любити пацієнта,мав незаперечний авторитет у суспільстві і конкретного хворого.
На цей час в багатьох питаннях , які я написав є великі проблеми.
А чи не нальбільша проблема- це інертність людей до проблеми охорони здоров,я,шукати проблеми не в корені, а в наслідка.
Дякую за те, що почули і таку думку.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter