укр.укр.
04:05
20 июля

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Разное / нет письма
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
нет письма

Автор Вопрос / Тема
оксана
Сообщений: 0
13-апреля-2013 18:29
нет письма
5 марта у нас был суд в севастополе в апеляционо административном суде дело2а-/104/2735/12/ но до сих пор мы не получили решение суда они отвечают что выслали нам письма простой кореспонденцией но не могут же они потеряться сразу два письма в пенсионный и мне они просто не выслали их подскажите мне что делать
цитировать
Музыченко Евгений
Сообщений: 26
15-апреля-2013 12:11
Севастопольський адміністративний апеляційний суд
Адреса: 99011, м. Севастополь, вул. Велика Морська, 1
тел. (0692) 54-51-92; 54-12-67
Зателефонуйте їм, дійзнайтесь номер телефону загальної канцелярії, чи канцелярії з адміністративних справ (якщо вона існує окремо), представтесь (в якості сторони по справі №________________ від ______________), поясність, що було прийнято рішення. Дізнайтесь коли ви можете отримати це рішення.
На практиці часто буває, що суд помиляється адресою і лист з рішенням не надходить. Іноді це відбувається навмисно.
Варто звернути увагу, що після прийняття рішення апеляційним судом, справа направляється в суд першої інстанції. Тому, другим Вашим кроком - звернутися до канцелярії суду першої інстанції, представитись (в якості сторони по справі №________________ від ______________), повідомити про те, що ви не отримали рішення апеляційного суду (в матеріалах справи воно обовязково має бути). Дізнайтеся в канцелярії чи є таке рішення в матеріалах справи. Крім цього в матеріалах справи має бути повідомлення про відправлення вам рішення. Якщо все на місці, рекомендую не гаяти час, їхати до суду, отримати копію рішення. Якщо не на місці - повертаємось до першого кроку - звертайтесь до апеляційного суду і пробуйте зясувати чому вам не направлено рішення суду, чому немає в матеріалах справи повідомлення про відправлення.
З власної практики (Деснянський районний суд м. Києва) можу зазначити, що, на жаль, іноді люди чекають і пів року для того щоб отримати рішення суду.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter