укр.укр.
05:28
25 ноября

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Социальный проект «Повышение юридической грамотности специалистов здравоохранения» / Як оформити наказом працівника який вибув з підприємства по мобілізаційному розпорядженню на військове навчання?
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Як оформити наказом працівника який вибув з підприємства по мобілізаційному розпорядженню на військове навчання?

Автор Вопрос / Тема
Андрей
Сообщений: 0
04-апреля-2014 14:50
Як оформити наказом працівника який вибув з підприємства по мобілізаційному розпорядженню на військове навчання?
Працівник отримав повістку про отримання мобілізаційного розпорядження 18.03.2014 року.
20.03.2014 року був призваний по мобілізації строком на який термін не було вказано.
Будь ласка підкажіть як оформити кадровим наказом цього працівника?
цитировать
Legal Alliance Company
Сообщений: 25
09-апреля-2014 12:24
Держава забезпечує соціальний і правовий захист військовозобов'язаних, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, членів їх сімей.

Соціальний і правовий захист військовозобов'язаних, призваних на навчальні (або перевірочні) і спеціальні збори, та членів їх сімей здійснюється відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та інших нормативно-правових актів.

Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані прибувати за викликом районного (міського) військового комісаріату на збори військовозобов'язаних.

Військовозобов'язані, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату (органу Служби безпеки України) на прибуття для призову на збори, зобов'язані прибути в пункт і в строк, зазначені у повістці. Керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форми власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття військовозобов'язаних до визначених пунктів збору.

Стаття 29 Закону від 25.03.1992, № 2232-XII встановила, що військовозобов'язані призиваються на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори. Про початок та закінчення зборів військовозобов'язаних та резервістів видається відповідний наказ командира військової частини. За призваними на збори військовозобов'язаними на весь період зборів включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Стаття 119 КЗПП України встановила, що працівникам, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку.

Таким чином, в наказі по підприємству про звільняються від роботи (виконання трудових обов’язків) на час виконання обов'язків особою яка призвана для проходження зборів необхідно вказати наступні дані.
1. Підставу звільнення від роботи (виконання трудових обов’язків)– проходження зборів.
2. Прізвище, імя, по-батькові, посада особи, яка звільнена від роботи (виконання трудових обов’язків).
3. Гарантії для працівника – збереження місця роботи, а також займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві.
4. Про необхідність розрахунку з працівником.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter