укр.укр.
11:09
27 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Земельное право / Міська адміністрація виділила мені земельну ділянку.
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Міська адміністрація виділила мені земельну ділянку.

Автор Вопрос / Тема
Marija
Сообщений: 0
02-ноября-2009 20:48
Міська адміністрація виділила мені земельну ділянку.
Міська адміністрація виділила мені земельну ділянку. Я розпочала будівництво, але на той час мені не видали державний акт на землю. Згодом будівлю сказали знести оскільки це самовільне будівництво. Через деякий час державний акт на землю видали. Яка доля цієї будівлі? Чи вважається вона самовільною, адже акт на землю вже є? Чи маю я її зносити? Чи можливо її зареєструвати?
цитировать
Виталий.
Сообщений: 10
24-декабря-2009 18:55
Згідно ч.2 ст. Закону "Про планування й забудову територій" встановлює: "Замовник, що має намір забудови належної йому на праві
власності або користуванні земельної ділянки, або уповноважена ним
особа звертається до відповідного органу виконавчої влади або
органу місцевого самоврядування із заявою (клопотанням) щодо
намірів забудови земельної ділянки, в якій зазначаються
призначення будівлі, споруди та орієнтовні характеристики
забудови". Таким чином,зведена будівля, виходячи з наданої вами інформації дійсно є самовільно зведеною, оскільки попередньо (по будівництва) не було отримано дозволу від виконкому села, селища, міста.
Тим не менш, у жодному разі не слід зносити збудовану (частково чи повністю) будівлю. Якщо ваша будівля зводилась на основі розробленої проектної документації (без її подання до органу місцевого самоврядування), вам слід буде подати до виконкому (міста, села, селища)заяву (клопотання) про забудову земельної ділянки, до якої необхідно буде додати ваш проект забудови (розроблену проектну документацію). У разі, якщо на черговому засіданні ради виконкому ваш проект забудови буде прийнятий, фактично зникнуть підстави вимагати від вас знесення будови (або її частини). Якщо ви зводите будівлю без будь-якої проектної документації у Вас буде ще два наступних варіанти: 1. Звернутися в БТІ і будь-яку проектну фірму для створення проектного плану будівлі та його перевірки і реєстрації, який потім слід буде затвердити в Управлінні пожежного нагляду та Саніепідемстанції, а потім подати у виконком для затвердження плану забудови (з іншою документацією) депутатами ради. 2. Звернутися до суду із заявою про надання дозволу на забудову вашої земельної ділянки (вказані у 1-у варіанті докумени додаються). Другий варіант є більш економним (фінансово), тим не менш передбачає свої ризики, тому вам треба виходити з вашої конкретної ситуації.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter