укр.укр.
20:38
24 мая

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Разное / Регистрация общественной организации путем письменного уведомления
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Регистрация общественной организации путем письменного уведомления

Автор Вопрос / Тема
Игорь
Сообщений: 2
21-декабря-2009 15:52
Регистрация общественной организации путем письменного уведомления
У меня есть вопрос относительно порядка регистрации общественной организации путем письменного уведомления без статуса юридического лица. Какие документы необходимо предоставить в юстицию в случае такой регистарции, я имею ввиду помимо заявления заверенного у нотариуса, что еще необходимо предоставлять. Так же хочу знать, необходим ли в таком случае устав организации, и что именно и в каком разделе должно быть прописано, что организаци является без статуса юридического лица и т.д.
Вообще все хотелось бы знать о регистрации путем письменного уведомления. В случае положительной регистрации, какой пакет документов предоставляет юстиция и т.д.
Заранее благодарю
Белов Олег
цитировать
Дмитрий Дугинов
Сообщений: 4
26-января-2010 08:35
Відповідно до статті 17 Закону України "Про об’єднання громадян" громадські організації, їх спілки можуть легалізувати своє заснування шляхом письмового повідомлення.

Більш детальніше легалізація визначається Положенням про порядок легалізації об’єднань громадян, яка затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року №140.

Для легалізації громадської організації шляхом повідомлення про її заснування до легалізуючого органу подається заява, підписана не менш як трьома засновниками громадської організації або її уповноваженими представниками. В заяві вказується прізвище, ім’я, по батькові засновників громадської організації або їх уповноважених представників, рік народження, місце постійного проживання, назва організації і місцезнаходження центральних статутних органів, основна мета діяльності громадської організації. Підписи в заяві повинні бути засвідчені нотаріусом.

Громадська організація, легалізована шляхом повідомлення про її заснування, вноситься до книги обліку громадських організацій, що ведеться легалізуючим органом.

Після легалізації громадської організації шляхом повідомлення вона не набуває статусу юридичної особи, отож, не може мати печатки, відкривати рахунки у банках тощо. Однак легалізація громадської організації шляхом повідомлення буде свідчити про те, що діяльність такої організації є законною.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter