укр.укр.
17:03
23 ноября

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Семейное право / Позбавлення батьківських прав
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Позбавлення батьківських прав

Автор Вопрос / Тема
Инна
Сообщений: 0
11-ноября-2011 19:05
Позбавлення батьківських прав
На якій підставі можна позбавити батьківських прав?
цитировать
Ярослав
Сообщений: 13
25-ноября-2011 21:37
Згідно ч. 1 ст. 164 Сімейного кодексу України Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого
закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести
місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню
дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини,
примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.

Даний перелік є вичерпним, додаткових підстав не існує.
цитировать
Yuliya
Сообщений: 1
24-июля-2012 09:53
Здравствуйте! У меня вопрос помогите решить его. Я хочу лишить родительских прав отца своего ребенка, таковым он является только по документам, он его усыновил и на этом наше общение прекратилось, и мне очень не нравиться что ребенок носит его фамилию и отчество, подскажите пожалуйста как это сделать, я даже не знаю где живет так называемый папа.
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter