укр.укр.
03:57
20 июля

Мы живем по
киевскому времени

 
Главная / Общество / Юридическая клиника / Семейное право / Алименты с неофициальных доходов
Юридическая клиника

Соц. инициативы
Общественные организации
Юридическая клиника
Юридическая клиника
Каталог юридических клиник
Каталог консультантов
Алименты с неофициальных доходов

Автор Вопрос / Тема
Анна
Сообщений: 1
08-декабря-2011 20:25
Алименты с неофициальных доходов
Здравствуйте.
Подскажите пожалуйста у нас такая ситуация:
Мой муж официально трудоустроен на минимальную заработную плату, но фактически зарабатывает больше, и еще имеет свой официально не зарегестрированный бизнес. Пару месяцев назад он брал кредит в банке и указал в анкете свой неофициальный доход 5000грн. Будет ли является эта анкета доказательством для суда его доходов и будет ли учтена эта сумма при начислении алиментов или только официальная зарплата?
Спасибо.
цитировать
Ярослав
Сообщений: 13
09-декабря-2011 07:33
Доброго часу доби...Як правило, суд при розгляді справи про стягнення аліментів поверхнево досліджує обставини справи і за звичаєм, що склався в судовій практиці, але не закріплений закріплений законодавчо, визначає аліменти в частках від всіх доходів: 1/4 - 1 дитина, 1/3 - дві дитини, 1/2 - 3 і більше дитини. Після того, як рішення про стягнення аліментів набрало законної сили і отримано виконавчий лист та відкрито провадження - виконавча служба з"ясовує, де працює боржник і направляє постанову про відрахування від заробітної плати розміру аліментів щомісячно. Більше нічого не бажають робити. Тому тут ситуацію тре контролювати самостійно - назбирати доказів, що підтверджують додаткові доходи чоловіка, отримати довідку в виконавчій службі про розмір щомісячних відрахувань в якості аліментів на Вашу користь і нести це все до прокуратури. В даній ситуації буде злісне ухилення від сплати аліментів. А це вже кримінальна відповідальність. Звичайно, коли всі докази на руках, але в прокуратури Ви ще не пішли - варто поспілкуватись з платником аліментів, пояснити всі наслідки звернення до прокуратури. Часто боржник йде на компроміс і погоджується неофіційно доплачувати аліменти. Якщо ціль - отримати максимально можливу суму аліментів - варто погоджуватись. Якщо покарати боржника - пряма дорога до органів прокуратури.
Успіхів Вам !
цитировать
Анна
Сообщений: 1
09-декабря-2011 17:48
Ярослав, дуже дякую за вiдповiдь.
Але що е доказом, що підтверджують додаткові доходи чоловіка? Буде доказом ця анкета, яку вiн заповнив щоб отримати кредит?
цитировать
Если Вы заметили ошибку в тексте, пожалуйста, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter