рус.укр.
06:37
24 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Про проект / Реклама
Про проект

Про проект
Структура
Наші партнери
Робота з нами
Редакційна політика
Реклама
Реклама
  Он-лайн просування з Pravotoday

Pravotoday пропонує комплекс маркетингових інструментів і можливостей для досягнення цілей Вашого бізнесу.

Якщо Ви бажаєте одержати докладну інформацію про розміщення реклами або про можливості "непрямого" просування Вашого бізнесу на юридичному порталі Pravotoday, напишіть нам.


Протягом декількох годин після одержання Вашого запиту наші фахівці підготують для Вас індивідуальна пропозицію з урахуванням Ваших побажань.

Відкрита статистика Bigmir

Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну презентацію Pravotoday, засновану на показниках Google Analitycs, або ж замовити презентацію у себе в офісі, будь ласка, звертайтеся на pr@pravotoday.in.ua.  
   
  Промо-пакети

Такий формат співробітництва як промо-пакети розрахований на реалізацію довгострокової маркетингової стратегії позиціонування на ринку, дозволяє системно доносити інформацію про діяльність Компанії до цільової аудиторії порталу, активно впливає на формування іміджу Компанії серед колег і репутації серед існуючих та потенційних клієнтів.

Існує три види промо-пакети - "Лайт", "Классік" та "Преміум". Кожен з них розрахований на довгострокову співпрацю з порталом - від 3-х до 12 місяців. У разі Вашої зацікавленості в більш тривалому періоді співпраці, така можливість обговорюється індивідуально.

Промо-пакети
Pravotoday можуть включати в себе елементи непрямої реклами Компанії: коментарів, оглядів, інтерв'ю, тематичних та аналітичних матеріалів, розміщення анонсів та прес-релізів, новин, а також прямої реклами - банерну рекламу і директ-мейлінг. До того ж, співпрацюючи з порталом на основі промо-пакетів, Ви отримуєте додаткові переваги, такі як брендування Ваших матеріалів (лого, гіперпосилання, текст про компанію тощо), републікація Ваших матеріалів у профілях соціальних мереж порталу, попадання Ваших матеріалів в дайджест і на головну сторінку тощо.

Умови співпраці у форматі промо-пакетів не є типовими і в кожному окремому випадку узгоджуються з Клієнтом.

При виборі такої моделі співробітництва як промо-пакети редакція порталу також надає послуги медіа-планування в рамках майданчиків порталу.

У разі потреби Ви можете користуватися послугами копірайтингу, які надаються журналістами
Pravotoday.

  Завантажити презентацію
 
   
  Інструменти непрямої реклами   
Ви можете використовувати окремі інструменти непрямої реклами (іміджеві).  Серед таких інструментів:
 • інтернет-конференції NEW!
 • рекламні посилання з головної сторінки Pravotoday NEW!
 • розміщення новин та анонсів у привілейованому форматі
 • розміщення авторських статей і статей рекламного характеру
 • надання ексклюзивних коментарів до матеріалів журналістів порталу
 • авторські огляди та коментарі до оглядів журналістів порталу
 • іміджеві інтерв'ю та інтерв'ю на професійну тематику

 
  Директ-мейлінг 

Я
кщо Ви бажаєте досягти моментальної відповідної реакції на Ваш маркетинговий посил - використовуйте інструменти директ-мейлінгу на Pravotoday:
 •  Індивідуальну розсилку і
 •  Щотижневий Інтернет-дайджест
Інтернет-дайджест - це електронне видання Pravotoday, яке щотижня доставляє тисячам наших читачів зведення найсвіжіших юридичних новин, публікацій, анонсів майбутніх заходів. Центральний матеріал кожного номера - це ексклюзивне ілюстроване інтерв'ю з відомою в юриспруденції особистістю, яка розкриває секрети свого успіху для користувачів порталу.

В Інтернет-дайджесті Ви можете розмістити свої рекламні блоки та банери, новини, статті, анонси заходів.

Ви також можете замовити індивідуальну розсилку за адресами всіх користувачів
Pravotoday, або по декількох цільових групах. Така розсилка не буде включати ніякої іншої інформації, крім наданої Вами.

Докладніше дізнатися про можливості директ-мейлінг, а також про вартість послуги, звернувшись до редакції порталу -
pr@pravotoday.in.ua.


  Банерна реклама

Використовуючи банерну рекламу Ви можете донести своє маркетингове посилання до потенційної аудиторії з будь-якого розділу порталу.

Нижче наведені стандартні банери, які найчастіше використаються на порталі, однак цей перелік не є вичерпним:

Подієвий банер (530х175) - унікальна пропозиція для елітних заходів. Це широкоформатний банер, що займає центральне місце на головній сторінці порталу. Банер має від 1 до 5 вкладок, у яких може розміщуватись інформація про захід, а також активний перехід виконується з зображення банера.

Топ-банер
(468х60) – це наскрізний банер, що розташовується в шапці порталу. Цей вид банера має максимальну клікабельність, а відповідно - найбільш ефективний.

Бокові верхні банери (196х293), (240х350) – можуть бути як наскрізними, так і розміщуватися в окремих розділах; проглядаються без необхідності прокручування сторінки.

Бокові нижні банери (550х400), (196х293), (240х350) - можуть бути як наскрізними, так і розміщатися в окремих розділах; доступні при першому прокручуванні сторінки.

Центральний банер (750х120) – розміщується в окремих розділах, дозволяючи максимально сконцентруватися на цільовій аудиторії.

Завершальний банер (468х60) – це останнє, що бачить відвідувач при завершенні роботи зі сторінкою. Статистично 85% користувачів переглядають сторінку до кінця.

Контекстні банери (88х31), (120х60), (100х100) – це модулі невеликої площі, що розташовуються на внутрішніх сторінках. Проглядаються разом з певним контентом. Дозволяють при мінімальному бюджеті ефективно представити Ваш продукт або послугу цільовому сегменту  користувачів порталу.
 
Бронювання банерного місця відбувається за 7 днів до початку показу банера На Ваше бажання банери в різних форматах можуть бути виготовлені фахівцями Pravotoday.

Банери в будь-якому місці порталу можуть бути встановлені в ротації (вибіркова частота показів) від 20 до 100%.

  
Завантажити прайс-лист в гривнях

Спеціальна пропозиція!

Ви можете розмістити банер вашої компанії в пріоритетною практиці на сторінці цільового пошуку юридичного радника.

Що це значить? У каталогах юридичних фірм існує можливість пошуку юридичного радника по галузі права. Відвідувачі порталу активно використовують цю можливість. Наприклад, сортуючи юридичні фірми по галузі «Податкове право», користувач потрапляє на сторінку http://pravotoday.in.ua/ru/business/jur-firms/pr-43/, де приступає до вибору однієї юридичної фірми з цілого переліку тих , хто пропонує послуги в цьому напрямку.

Ви можете розмістити свій банер з прямим переходом на Ваш сайт поруч з переліком компаній-конкурентів.

За нову можливість Ви платите лише 100 гривень на місяць (це 1200 гривень за весь 2011 рік) і отримуєте у подарунок: виготовлення банера фахівцями порталу.
 
 Анонсування заходів

При організації будь-якої події, розрахованого на залучення аудиторії, найважливішим етапом стає його анонсування. Правильно обрані канали, через які потенційні учасники зможуть дізнатися про майбутній захід - це 70% його успіху.

Pravotoday пропонує широкий спектр можливостей для просування Ваших заходів. Серед них:
 •  Банерна реклама
 •  Анонсування в календарі подій
 •  Анонсування в розсилці
 •  Анонсування в профілях соціальних мереж порталу
 •  Підтримка копірайтерів
 Якщо юридична аудиторія є для Вас цільовою, то Pravotoday - саме той канал комунікації, за допомогою якого інформацію про Вашу подію дізнається ВЧАСНО максимальна кількість юристів.  Знижки

 • Промо-пакети. Знижки при виборі моделі співпраці тривалістю 6 та 12 міс.
 • Банерна реклама. 10% - при замовленні рекламної кампанії на термін більш ніж 3 тижні
 • Банерна реклама. 10-20% - рекламним агентствам за погодженням
 • Директ-мейлінг. 30% на індивідуальний дайджест організаторам заходів, в яких Pravotoday виступає інтернет-партнером.
  Зв'яжіться з нами

тел.:   +38 (044) 332-20-31
e-mail: pr@pravotoday.in.ua  


Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter