рус.укр.
07:28
20 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Про проект / Про проект
Про проект

Про проект
Структура
Наші партнери
Робота з нами
Редакційна політика
Реклама
Реклама
Ми дякуємо Вам за інтерес, проявлений до Pravotoday, і Ваше бажання дізнатися про портал трохи більше!

Якщо Ви не знайдете в інформації про Pravotoday відповіді на Ваше питання, будь ласка, звертайтеся до редакції за тел. +38 (044) 332-2031 або напишіть нам: admin@pravotoday.in.ua.

Pravotoday - це перший в Україні юридичний портал, який комплексно і всебічно висвітлює ринок юридичних послуг і все, що з ним пов'язано.

За допомогою Pravotoday юристи мають можливість ефективно донести до клієнта інформацію про себе і свої конкурентні переваги, а клієнти - підібрати юридичного радника, максимально відповідає їхнім потребам.

Цільова аудиторія порталу:

судді, прокурори, адвокати, юристи, які мають приватну практику, нотаріуси, патентні повірені, співробітники правоохоронних органів, державні службовці, студенти юридичних факультетів, юристи-теоретики, кореспонденти юридичних ЗМІ — всі ті, чия професійна діяльність нерозривно пов’язана з юриспруденцією, а також ті, хто планує пов’язати своє життя з юридичною професією. 

Про особливості порталу в принципах п’яти «І»:

Інформативність — ми намагаємося донести до аудиторії порталу найповнішу інформацію про події в українській і світовій юриспруденції. Окрім новин, публікацій, подій та інших інформаційних блоків порталу, на Pravotoday подано низку каталогів, до пошуку яких юристи вдаються щодня. Поміж них:

Інтенсивність — уся інформація, представлена на порталі, інтенсивно оновлюється й доповнюється. Ми не перестаємо шукати нові відомості і дані, підходи й вирішення, аби задовольнити найвимогливіших користувачів порталу. 

Індивідуальність — кожен користувач порталу за допомогою системи авторизації може створити індивідуальний профіль і отримати багато додаткових можливостей. Поміж них: розміщення інформації в каталогах, передплата на розсилання, участь у блогах, форумах, юридичній клініці, користування інтернет-крамницею, доступ до тендерів на юридичні послуги й багато іншого.

Інтерактивність — портал побудований на принципах взаємного діалогу з користувачами і вільного спілкування користувачів один з одним. У рамках порталу організовано декілька майданчиків для професійного спілкування правників. Це – юридична клініка, форуми, блоги, а також розділ «Судові рішення». Кожен юрист-практик зможе опублікувати рішення у своїй справі, ініціювати активне обговорення документа, висловити свою позицію й ознайомитися з точкою зору колег.  

Інноваційність — ми невпинно упроваджуємо нові технології для того, щоб забезпечити максимально комфортне користування ресурсом. Найближчим часом користувачі Pravotoday зможуть проглядати матеріали порталу за допомогою будь-яких програм і сервісів, сумісних з міжнародним форматом RSS, а також встановити на свій сайт заголовки і анотації цих матеріалів.  Користувачі, чиї мобільні телефони підтримують стандарт GSM, зможуть проглядати інформацію порталу в WAP-версії. Вже сьогодні аккаунт Pravotoday представлений в соціальних мережах:  Вконтакте, Twitter, Facebook, Юристи, Livejournal,
LinkedIn.


Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter