рус.укр.
18:20
17 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Про проект / Наші партнери
Про проект

Про проект
Структура
Наші партнери
Робота з нами
Редакційна політика
Реклама
Наші партнери
Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади в країні.
Асоціація адвокатів України – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об’єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні.
Асоціація протидії недобросовісній конкуренції (АПНК) є Всеукраїнською громадською організацією, створеною в Україні з метою сприяння розвитку добросовісних конкурентних відносин на національному і міжнародному рівні, захисту членів організації від проявів недобросовісної конкуренції, об’єм якої з кожним роком все більше і більше проникає в українську економіку та негативно впливає на  процеси у бізнесі та несе негативні наслідки підприємствам, що працюють на ринку. АПНК входить до глобальної мережі LIDC – Міжнародна ліга конкурентного права, та виступає її офіційним осередком в Україні.
Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА) - неприбуткова організація, яка має на меті  об’єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприяння реформуванню та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні з урахуванням процесів Європейської інтеграції, удосконаленню податкового законодавства та захисту законних професійних, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів.
Це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації “Асоціація правників України”, що об’єднує студентів-правників з усієї України, сприяє студентам-правникам у підвищенні рівня їхньої професійної підготовки шляхом проведення та реалізації різноманітних студентських правничих заходів, проектів та програм. Ліга студентів АПУ складається близько з 1500 студентів-правників з 60 вищих навчальних закладів з усієї України. Напрями діяльності Ліги студентів АПУ: Міжнародна освіта та міжнародні відносини, Семінари та конференції, юридичні змагання та конкурси, Центр корпоративних програм, Центр соціальних програм, Центр правничої кар’єри.
Юридична фірма «Правовий Альянс» заснована в 1995 році. За  час свого існування ми заслужили бездоганну репутацію серед  клієнтів і визнання серед  колег. Юридична фірма «Правовий Альянс» об'єднує досвідчених фахівців  у сфері податкового, фармацевтичного, корпоративного права, права інтелектуальної  власності, має велику практику  операцій з нерухомістю, а  також вирішення земельних суперечок. Одна  з провідних практик Компанії  - представлення інтересів клієнтів  в судах.
Центр міжнародного права та правосуддя є неурядовою, некомерційною та неполітичною організацією. Центр розташований у південній столиці Україні - місті Одесі. Цілями центру є сприяння науковим дослідженням у галузі міжнародного права, розвитку міжнародного права в Україні та за її межами.


Консультативно-дорадчий орган при Міністерстві юстиції України. Мета Ради – узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів.

Правові системи НАУ – це правове програмне забезпечення, яке завдяки впровадженню інноваційних сервісів, актуальності і надійності інформації, а також зручному і зрозумілому інтерфейсу займає провідне місце на ринку комп'ютерних технологій.
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter