рус.укр.
20:28
27 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Кар'єра / Юридична освіта
Кар'єра

Юридична освіта
Навчання в Україні
Навчання за кордоном
Школи підвищення кваліфікації
Юридична лінгвістика
Вакансії та резюме
Юридична освіта

Інтенсивний розвиток ринкових відносин в Україні породжує попит на висококваліфікованих правників, чия професія стає однією з найавторитетніших і найпрестижніших.

У процесі реформування системи вищої освіти, що триває й нині, була сформована мережа вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку кадрів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста й магістра. На сьогоднішній день це близько двохсот державних і приватних вищих навчальних закладів.  

Як правило, підготовка юристів відбувається на юридичних факультетах університетів з п’ятирічним терміном навчання або в юридичних інститутах з чотирирічним терміном навчання. Більшість юридичних вишів пропонує заочну й вечірню форми навчання. Для тих, у кого вже є вища освіта, здобуття вищої юридичної освіти триває, зазвичай, три роки.  

Навчальний процес в Україні орієнтований на підготовку спеціалістів широкого профілю, які могли б працювати на будь-якій позиції, що вимагає вищої юридичної освіти. Окрім загальнообов’язкових дисциплін, студенти вивчають низку правових наук, а саме: загальну теорію держави і права, історію держави і права, адміністративне право, громадянське право, трудове право, кримінальне право, міжнародне право тощо. У деяких вишах навчальні плани за спеціальністю «правознавство» містять і економічну підготовку, що дозволяє юристам краще орієнтуватися в господарських відносинах.

Програми кредитування

PINbank
Кредитування освіти
АБ «Укргазбанк»
Під заставу нерухомості
Бізнес стандарт банк
Кредит на освіту
Богуслав банк
Кредит на освіту
БРР банк
Кредит на освіту
Индекс банк
Кредит на освіту
КБ «ТК кредит»
Під заставу
ОТП Банк
За депозитною лінією
Ощадбанк
Під заставу
Правекс банк
Кредит на освіту
Прайм-банк
За депозитною лінією
Укрсоцбанк
Кредит на освіту
Універсал банк
Кредит на освіту
Фінанси та кредит банк
Кредит на освіту
Форум банк
Кредит на освіту
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter