рус.укр.
09:24
16 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Календар подій / Анонси / Анонс. Сергій Пачковський виступить в ефірі радіостанції «Голос Києва»
Прес-центр

Новини
Календар подій
Анонси
Прес-релізи
Конференції
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Анонс. Сергій Пачковський виступить в ефірі радіостанції «Голос Києва»

Анонс. Сергій Пачковський виступить в ефірі радіостанції «Голос Києва»

Дата  11-вересня-2012 H:i   /  Анонс
Анонс. Сергій Пачковський виступить в ефірі радіостанції «Голос Києва»
11 вересня 2012 року (вівторок) кандидат у народні депутати України в 221 окрузі (Печерській та Солом’янський райони міста Києва) Сергій Іванович Пачковський виступить в ефірі радіостанції «Голос Києва».

В рамках двадцятихвилинного виступу (з 20:30 до 20:50) пан Пачковський розповість про основні засади своєї передвиборчої програми, шляхи реалізації поставлених цілей, а також про кар’єру, що передувала його становленню в якості політичного діяча.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до слухачів «Голосу Києва» у вечорі наступного вівторку, щоб із перших вуст дізнатися про плани Сергія Пачковського щодо парламентської діяльності, які у першу чергу стосуються захисту прав людей з обмеженими можливостями, чорнобильців, афганців, а також мільйонів споживачів фінансових послуг – позичальників та вкладників банківських та фінансових установ.

Нагадаймо, що, зокрема, в політичні плани Пачковського входить прийняття Закону України «Про тимчасову відстрочку сплати платежів за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою і рухомим майном, у зв'язку з втратою позичальником постійного місця роботи та введення мораторію в 2012-2014 р.р. на примусове виселення із житла» (законопроект № 9380 від 01.11.2011 р.), прийняття Закону України «Про заборону надання колекторських послуг щодо фізичних осіб - боржників» (законопроект № 10418 від 27.04.2012 р.), захист на законодавчому рівні українських громадян від запровадження в Україні генетично модифікованих продуктів харчування, рослин і тварин, обмежувати застосування заборонених отруйних харчових добавок і хімікатів тощо."

http://www.uaap.kiev.ua
е:-mail: pfus@yandex.ru
т. м. 050 824 48 04
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter