рус.укр.
07:41
19 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Авеллум визнано провідною юридичною фірмою за версією Chambers Global 2016
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Авеллум визнано провідною юридичною фірмою за версією Chambers Global 2016

Авеллум визнано провідною юридичною фірмою за версією Chambers Global 2016

Дата  23-березня-2016 12:43
Авеллум визнано провідною юридичною фірмою за версією Chambers Global 2016
Ключові практики Авеллум – банківське та фінансове право, корпоративне право/M&A та вирішення спорів – знову серед лідерів в Україні за версією одного із найпрестижніших міжнародних юридичних видань Chambers Global 2016. Редактори видання та клієнти фірми високо оцінюють Авеллум та нашу команду. Партнери Авеллум, Микола Стеценко, Гліб Бондар та Дмитро Марчуков, отримали високі рекомендації рейтингу як одні з найкращих юристів країни у своїх галузях права.

Третій рік поспіль банківська та фінансова практика Авеллум входить до 1-ї найвищої групи рейтингу. Редактори та клієнти оцінюють Гліба Бондаря, голову банківської та фінансової практики, як ‘високоефективного’ юриста, що має ‘відмінне розуміння юридичних питань на українському ринку’ та ‘може говорити з клієнтами зрозумілою мовою’. Клієнти цінують Гліба Бондаря за здатність ‘донести суть питання до клієнтів доступною мовою’.

Наша практика корпоративного права та M&A другий рік поспіль входить до 1-ї найвищої групи рейтингу. Редактори видання високо оцінюють нашу команду корпоративного права та M&A, яку очолює Микола Стеценко, керуючий партнер, допущений до адвокатської практики в Україні та США. Клієнти зазначають, що “Микола Стеценко – дуже сильний та цілеспрямований M&A юрист”. Крім того, клієнти відзначають навички ведення переговорів Миколи: “Участь у переговорах з Миколою приносить задоволення”.

Практика вирішення спорів Авеллум також рекомендована Chambers Global та увійшла до 3-ї престижної групи рейтингу. Дмитро Марчуков, партнер та голова цієї практики, надає консультації щодо міжнародних судових справ, в тому числі з питань відстеження та повернення у власність активів. Ім’я Дмитра широко відоме у галузі міжнародного арбітражу. Клієнти відзначають Дмитра Марчукова як юриста, який ‘оперативно реагує та має відмінні технічні навички’.

Визнання авторитетного видання Chambers Global та відмінні відгуки клієнтів вкотре підтверджують, що Авеллум залишається радником №1 для наших клієнтів з питань юридичного супроводу найважливіших транзакцій.

Chambers Global є одним з провідних міжнародних юридичних видань, що визначає найкращі юридичні фірми та практикуючих юристів у понад 190 юрисдикціях в усьому світі.Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter