рус.укр.
07:31
19 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Українські новини / За крадіжку автомобіля можуть посилити заходи покарання
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
За крадіжку автомобіля можуть посилити заходи покарання

За крадіжку автомобіля можуть посилити заходи покарання

Дата  11-травня-2016 07:21
За крадіжку автомобіля можуть посилити заходи покарання
Уряду було запропоновано проект закону від 4 травня 2106 року, зареєстрований під №4559, «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом».

Зокрема, як йдеться у пояснювальній записці, законопроектом пропонується збільшити штраф за незаконне заволодіння транспортним засобом з 1 000 – 1 200 неоподатковуваних мінімумів громадян до максимального штрафу до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів (з 17000 - 20400 грн. до максимуму у 51 тис. грн).

Також проектом закону пропонується збільшити термін позбавлення волі за даний злочин. Якщо раніше ця цифра була на позначці в три-п'ять років або ж позбавлення волі на той самий строк, то даним проектом пропонується змінити цю статтю в наступному контексті: «...або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на строк від трьох до шести років».

Ті ж злочини, вчинені повторно, можуть збільшитися до терміну від шести-восьми років позбавлення волі (діючим законом міра покарання — від п'яти-восьми років).

Пропонується також збільшити міру покарання за дії, передбачені частинами 1 або 2 цієї статті, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди караються позбавленням волі на строк від восьми до 12 років з конфіскацією майна або без такої. Як відомо, чинний закон передбачає позбавлення волі на строк від семи до 12 років.Джерело: http://sud.ua/
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter