рус.укр.
07:31
16 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal ведуть процес про примусове виконання рішення Міжнародної Арбітражної Комісії при ТПП України
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal ведуть процес про примусове виконання рішення Міжнародної Арбітражної Комісії при ТПП України

Interlegal ведуть процес про примусове виконання рішення Міжнародної Арбітражної Комісії при ТПП України

Дата  10-червня-2016 10:31
Interlegal ведуть процес про примусове виконання рішення Міжнародної Арбітражної Комісії при ТПП України

В інтересах клієнта спеціалісти Interlegal ведуть процес про примусове виконання рішення Міжнародної Арбітражної Комісії при Торгово-Промисловій Палаті України.

В рамках провадження, з метою забезпечення вимоги стягувача, був накладений арешт на морське судно як на майно боржника, іноземного судновласника, яке знаходиться на території України.

В ході процесу, спеціалісти Interlegal, здійснюючи комплексний захист інтересів стягувача та діючи в межах процесуального законодавства України (стаття 154 ЦПК України), забезпечили заміну арештованого судна на інше судно боржника, яке також знаходиться на території України. Судна побудовані за одним проектом (так звані «sister ships») та обидва належать боржнику. З огляду на фактичні обставини – завершення ремонтних робіт стосовно судна, яке знаходиться під арештом, та перебування другого судна в ремонті, судновласнику-боржнику надана можливість експлуатації звільненого з-під арешту судна з метою ведення господарської діяльності та отримання доходу, у тому числі для погашення заборгованості, стягнутої за рішенням міжнародного арбітражу.

Це перший випадок заміни предмета арешту, морського судна, в практиці Interlegal та один з небагатьох в судовій практиці України.

Над проектом працюють асоційований партнер Наталія Мірошниченко, юристи Олена Пташенчук та Михайло Селіванов.

Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter