рус.укр.
15:18
16 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / визнання та виконання рішення МКАС при ТПП України на території Турецької республіки
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
визнання та виконання рішення МКАС при ТПП України на території Турецької республіки

визнання та виконання рішення МКАС при ТПП України на території Турецької республіки

Дата  21-червня-2016 18:08
визнання та виконання рішення МКАС при ТПП України на території Турецької республіки
До компанії Interlegal звернулось українське підприємство - один з найбільших виробників абразивного матеріалу у Східній Європі, із запитом щодо виконання рішення МКАС при ТПП України проти турецького боржника - покупця за контрактом купівлі-продажу.

Отримавши позитивне рішення арбітражу, Клієнт зіткнувся з необхідністю його виконання проти іноземного контрагента поза межами України. Окрім того цей процес жорстко контролювався з боку фіскальних служб у зв'язку з вимогами закону щодо повернення валютної виручки.

Оцінивши фінансовий стан боржника, а також перспективи фактичного виконання рішення на території Турецької Республіки, спеціалісти Interlegal ініціювали процедуру визнання та отримання дозвіл  турецького суду на виконання рішення.

Спільними зусиллями спеціалістів Українського та Турецького офісів Interlegal, суд Турецької республіки ухвалив задовольнити заявлене клопотання в повному обсязі. Більш того, завдяки успішно проведеним переговорам з боржником, більша частина боргу була сплачена боржником добровільно ще в процесі визнання рішення.

Над проектом працювали спеціалісти Українського офісу Interlegal - Олексій Ремесло та Карина Горова, спеціаліст Турецького офісу Interlegal - Cansu Ogan.
Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter