рус.укр.
15:57
25 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal захистила інтереси замовника на виробництво та постачання спецобладнання
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal захистила інтереси замовника на виробництво та постачання спецобладнання

Interlegal захистила інтереси замовника на виробництво та постачання спецобладнання

Дата  30-червня-2016 19:18
Interlegal захистила інтереси замовника на виробництво та постачання спецобладнання

До компанії Interlegal звернувся постійний клієнт – компанія, яка реалізує масштабний будівельний проект поза межами України, із запитом щодо захисту інтересів за договором постачання спеціалізованого обладнання. Договір постачання був укладений з метою будівництва та, з огляду на узгоджений графік виконання будівельних робіт, жорстко регламентував термін виробництва та постачання спеціалізованого обладнання.

Однак обладнання не було поставлено в узгоджені терміни. Більш того, одержавши вимогу покупця про виконання зобов'язань з постачання, постачальник заявив про ліквідацію компанії.

Спеціалістами Interlegal був розроблений комплексний план, та захист інтересів Клієнта здійснювався одразу в декількох напрямках. Так, в інтересах клієнта боржнику було надіслано повідомлення про визнання у якості кредитора, а згодом був заявлений позов про визнання вимог в примусовому порядку.

У якості наступного етапу захисту був наданий позов про стягнення суми авансового платежу та нарахованих штрафних санкцій.

Боржник повністю заперечував свою відповідальність, посилаючись на те, що з моменту здійснення авансової сплати та до моменту зарахування грошових коштів, валюта України дуже знецінилась, внаслідок чого постачальник був позбавлений можливості закупити необхідні для виробництва матеріали. Неправильно трактуючи положення Договору постачання, боржник наполягав на тому, що зміна курсу валют повинна бути врахована при сплаті товару. Відповідно, повна сплата в узгоджені терміни не здійснена, а значить й зобов'язання з постачання відсутнє.

В процесі розгляду спору Interlegal довів наполегливість доводів контрагента та обґрунтованість вимоги покупця.

За результатами розгляду справи судом винесено рішення про повне повернення суми авансу. Над справою працювала юрист Interlegal Карина Горова.

Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter