рус.укр.
14:00
22 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal врегулював проблемну ситуацію, пов'язану з несвоєчасною сплатою поставленого товару
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal врегулював проблемну ситуацію, пов'язану з несвоєчасною сплатою поставленого товару

Interlegal врегулював проблемну ситуацію, пов'язану з несвоєчасною сплатою поставленого товару

Дата  16-вересня-2016 10:33
Клієнт, іноземний трейдер, звернувся до Interlegal із запитом, пов'язаним з несвоєчасною сплатою Покупцями поставленої партії ячменю на умовах FOB порт України.
Коли запит надійшов експертам Interlegal, судно, на борт якого був поставлений товар, уже здійснювало вивантаження в одному з портів Північної Африки. Оригінали документів на вантаж були видані Банком Покупцеві. Коносаменти були індосовані третім особам - кінцевим одержувачам в країні призначення.

Фактично Клієнт, як Продавець, повністю втратив контроль над товаром та документами, однак, сплату відповідно до умов Контракту досі не отримав. Вимоги Продавців зі сплати товару також залишались без будь-якої уваги з боку Покупців та Банку.

З огляду на ситуацію, яка склалася, Клієнт звернувся до Interlegal. Юристами була проведена активна претензійна робота та переговори з Банком, внаслідок чого поставлений товар був сплачений в повному обсязі.

Запит супроводжував експерт Interlegal Олена Пташенчук, під загальним керівництвом асоційованого партнера Наталії Мирошниченко.

Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter