рус.укр.
14:00
22 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal надала експертний висновок до Високого Суду Сінгапуру
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal надала експертний висновок до Високого Суду Сінгапуру

Interlegal надала експертний висновок до Високого Суду Сінгапуру

Дата  08-листопада-2016 10:28
За запитом юридичної фірми із Сінгапура, експерти Interlegal підготували експертний висновок для Високому Суду республіки Сінгапур з питання застосовності правил Гаага-Вісбі до коносаментів, виданих в Україні.

В експертному висновку були детально розглянуті положення українського законодавства, які стосуються прав законних власників коносаментів, виданих "на пред'явника", зокрема - права на пред'явлення претензії до перевізника. Була проаналізована також відповідальність перевізника, яка виникає з порушення договору морського перевезення або закону.

Таким чином, була забезпечена можливість використання Високим Судом Сінгапуру правових норм України при вирішенні спору, що виник з договору морського перевезення сільськогосподарської продукції українського походження.

Над проектом працювала команда експертів Interlegal у складі юристів: Олени Пташенчук, Михайла Селіванова, Віталія Толстіка під загальним керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиці.

Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter