рус.укр.
18:49
22 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal захистив інтереси Клієнта в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у зв'язку з застосуванням спеціальних санкцій
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal захистив інтереси Клієнта в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у зв'язку з застосуванням спеціальних санкцій

Interlegal захистив інтереси Клієнта в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у зв'язку з застосуванням спеціальних санкцій

Дата  16-листопада-2016 10:35
Міжнародна юридична служба Interlegal захистила інтереси Клієнта – іноземної компанії-імпортера, пов'язані з застосуванням спеціальних санкцій Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

На даний момент широкого поширення набула практика застосування спеціальних санкцій до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Якщо раніше застосування санкцій стосувалась українських резидентів, зараз обмежень у формі санкцій все частіше зазнають іноземні компанії, які перебувають в договірних відносинах з українськими суб'єктами господарювання.

Оскільки застосування зовнішньоекономічних санкцій здатне блокувати зовнішньоекономічні операції та, як наслідок, призвести до суттєвих збитків для сторін угоди, крайнє важливо не лише оперативно отримати інформацію про причини застосування санкції, але й захистити свої інтереси шляхом призупинення дії санкцій та їх подальшого скасування.

До Interlegal звернувся Клієнт, іноземна компанія – найбільший постачальник засобів для захисту рослин із запитом щодо захисту інтересів компанії у зв'язку з застосуванням зовнішньоекономічної санкції – тимчасовим призупиненням зовнішньоекономічної діяльності.

За результатами вивчення документів, які послужили підставою для застосування спеціальних санкцій до Клієнта, експерти Interlegal розробили правову позицію та зібрали необхідний пакет документів, які підтверджують відсутність порушень вимог чинного законодавства України з боку Клієнта.

Внаслідок розгляду відповідних документів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України прийняло рішення про призупинення дії спеціальних санкцій, що дозволило Клієнту відновити свою зовнішньоекономічну діяльність в Україні та виконати контрактні зобов'язання перед контрагентом, а також виключити збитки від невиконання умов зовнішньоекономічних договорів.

Наступним етапом, над яким працюють експерти Interlegal, є оскарження застосування спеціальних санкцій та захист інтересів Клієнта в суді.

Над проектом працюють старший юрист Карина Горова та юрист Віталій Толстік під загальним керівництвом асоційованого партнера Наталії Мирошниченко.
Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter