рус.укр.
05:04
23 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal супроводив оформлення банківської гарантії у якості забезпечення за чартером
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal супроводив оформлення банківської гарантії у якості забезпечення за чартером

Interlegal супроводив оформлення банківської гарантії у якості забезпечення за чартером

Дата  22-листопада-2016 10:38
Забезпечення виконання зобов'язань фрахтувальниками за чартером – актуальна тема для сьогоднішнього ринку перевезень. При цьому, застосування фінансових інструментів забезпечення зобов'язань за чартером, наприклад, шляхом видачі фрахтувальником банківської гарантії, на практиці застосовується нечасто.

Експерти Interlegal проконсультували Клієнта, великого перевізника негабаритних вантажів, та, в даному випадку, фрахтувальника за договором перевезення.
Відповідно до умов чартеру, зобов'язання фрахтувальника потрібно було забезпечити банківською гарантією, виданою першокласним європейським банком на користь судновласника.

Завдяки 20-річному досвіду у вирішенні нестандартних задач, експерти Interlegal розробили проект банківської гарантії з урахуванням специфіки договірних відносин, провели активні переговори з судновласником щодо узгодження умов банківської гарантії.

Внаслідок оперативної та точної роботи банківська гарантія була оформлена належним чином та прийнята судновласником, що дозволило сторонам негайно розпочати виконання договірних зобов'язань.

Над запитом працювали юрист Interlegal Катерина Гадецька разом зі старшим юристом Олексієм Ремесло.

Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter