рус.укр.
07:10
24 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Interlegal розробив індивідуальну проформу рейсового чартеру для великого фрахтувальника
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Interlegal розробив індивідуальну проформу рейсового чартеру для великого фрахтувальника

Interlegal розробив індивідуальну проформу рейсового чартеру для великого фрахтувальника

Дата  13-грудня-2016 16:50
Interlegal розробив індивідуальну проформу рейсового чартеру для великого фрахтувальника
Великий експортер металопродукції та фрахтувальник, звернувся до Interlegal з запитом розробити двомовну індивідуальну проформу рейсового чартеру на основі стандартної проформи COAL-OREVOY 2016 з урахуванням географічних та кліматичних особливостей порту завантаження (один з портів в Балтійському морі), особливостей вантажу та інтересів фрахтувальника.

В процесі роботи над запитом юрист, Катерина Гадецька, під загальним керівництвом асоційованого партнера, Наталії Мирошниченко, провели аналіз існуючих ризиків для фрахтувальника при виконанні рейсового чартеру та розробили відповідні положення чартеру для мінімізації виявлених ризиків. Зокрема, було переглянуто застереження про утримання вантажу судновласником з метою обмеження права судновласника на утримання вантажу.

Окрему увагу було приділено відповідності судна та його екіпажу не лише конвенційним положенням, вимогам ITF, але й нормативним актам, чинним в порту завантаження.

В результаті, окрім індивідуальної двомовної проформи рейсового чартеру, Клієнту були надані практичні рекомендації з укладення та виконання чартеру, видачі, передачі та надання коносаментів, сучасної практики застосування застереження «1 з 3 коносаментів на борту» та інших питань, які зацікавили Клієнта.
Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter