рус.укр.
00:20
24 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Новини юридичного бізнесу / Експерти Interlegal розробили проект Договору надання послуг з управління судном
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Експерти Interlegal розробили проект Договору надання послуг з управління судном

Експерти Interlegal розробили проект Договору надання послуг з управління судном

Дата  13-грудня-2016 17:09
Експерти Interlegal розробили проект Договору надання послуг з управління судном
Клієнт, великий іноземний танкерний оператор, звернувся до Interlegal з запитом розробити необхідний проект Договору надання послуг з управління судном з метою надання послуг технічного та крюінгового менеджменту іноземному танкерного флоту.

Робота над запитом полягала в проведенні аналізу існуючих правових ризиків надання послуг технічного та крюінгового менеджменту, а також супутніх операцій. В процесі аналізу, особливу увагу було приділено району плавання та прапору суден, складу екіпажу, порядку розрахунків між сторонами, праву угоди та місцю розгляду спорів.

За результатами, на підставі стандартної проформи SHIPMAN 2009, з урахуванням специфіки галузі та особливих домовленостей сторін, експерти Interlegal розробили англомовний проект Договору надання послуг з управління судном. Додатково, Клієнту були надані практичні рекомендації щодо оформлення домовленостей, мінімізації виявлених та потенційних ризиків.

Над проектом працювала експерт Interlegal практики морського права Олена Пташенчук, під загальним керівництвом асоційованого партнера Наталії Мирошниченко.

Джерело: www.interlegal.com.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter