рус.укр.
06:36
24 червня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Новини / Українські новини / Юристи безкоштовно допоможуть ВІЛ-позитивним кримчанам вирішити правові проблеми
Прес-центр

Новини
Українські новини
Новини юридичного бізнесу
Студентські новини
Міжнародні новини
Календар подій
Публікації
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Юристи безкоштовно допоможуть ВІЛ-позитивним кримчанам вирішити правові проблеми

Юристи безкоштовно допоможуть ВІЛ-позитивним кримчанам вирішити правові проблеми

Дата  07-вересня-2012 13:30
Юристи безкоштовно допоможуть ВІЛ-позитивним кримчанам вирішити правові проблеми
В рамках проекту «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ / СНІД», здійснюваного правозахисним рухом «Гідність» за фінансової підтримки Європейського союзу спільно з Кримським відділенням ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ)», в автономії нададуть безкоштовну юридичну допомогу ВІЛ-позитивним людям. Про це кореспонденту 0652.ua повідомила Марія Трифонова, PR-менеджер Кримського відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ / СНІД (ЛЖВ)».

«Завданнями всеукраїнського проекту є створення єдиної національної мережі юристів для надання безкоштовної допомоги ЛЖВ, засудженим, споживачам ін'єкційних наркотиків, проведення моніторингу порушень прав людини в сфері ВІЛ / СНІД, а також підвищення якості послуг і зміцнення навичок адвокатської діяльності неурядових організацій, - розповідає Марія Трифонова. - Крім того, важливим компонентом є зміцнення координації між неурядовими організаціями та державним сектором України».

Проектом заплановано проведення масштабної інформаційної компанії щодо висвітлення результатів моніторингу та лобіювання випадків порушень прав людини в сфері ВІЛ / СНІД, доведення результатів цієї роботи до керівників, посадових осіб, усіх громадян України.

«Сьогодні люди, що живуть з ВІЛ, стикаються з безліччю правових проблем, - говорять ініціатори проекту. - Це і нерозуміння особливостей статусу з боку роботодавців і суспільства, і часто відсутність необхідних коштів і можливостей для отримання кваліфікованої юридичної допомоги. Тепер у всіх кримчан з ВІЛ-позитивним статусом з'явилася можливість абсолютно безкоштовно скористатися послугами кваліфікованого юриста ».

У разі необхідності отримання юридичної консультації, а також допомоги в разі порушення прав, ВІЛ-позитивні жителі Криму можуть звертатися за адресою: м. Сімферополь, вул. Ростовська, д. 21. Прийомні дні - вівторок, п'ятниця з 12-30 до 17-00.

Телефон для попереднього запису: (0652) 549006. Можливі телефонні консультації для жителів віддалених регіонів Криму.


Джерело: http://www.0652.ua
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter