рус.укр.
09:08
26 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Публікації / Юридичний бізнес / Бізнес потребує визначення стратегії Уряду щодо приватизації держактивів
Прес-центр

Новини
Календар подій
Публікації
Юридичні публікації
Соціальні публікації
Юридичний бізнес
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Бізнес потребує визначення стратегії Уряду щодо приватизації держактивів

Бізнес потребує визначення стратегії Уряду щодо приватизації держактивів

Дата  22-квітня-2016 09:30
Мовою оригіналу
укр.
Бізнес потребує визначення стратегії Уряду щодо приватизації держактивів
Успішна приватизація – головний пріоритет роботи Міністерства інфраструктури України на 2016 рік. Про це повідомив Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, компаніям-членам Американської торговельної палати в Україні під час панельної дискусії «Приватизація: Перспективи інвестицій для України», яка відбулася 19 квітня у Києві. Захід було присвячено обговоренню поточного статусу та стратегії Уряду щодо процесу приватизації в Україні та ключових аспектів законодавчого регулювання даної сфери.

«Приватизація – наш головний пріоритет на даному етапі. Зараз ми шукаємо фахівця на посаду заступника Міністра, який буде відповідальним за цей напрямок», - зазначив Міністр Володимир Омелян.

У свою чергу, Американська торговельна палата наголосила на потребі бізнесу у реалізації 5-ти основних компонентів для успішного інвестування у державні активи. – Зокрема, розробка змін до Закону України «Про концесії», зокрема в частині забезпечення прозорої та чіткої процедури надання об’єктів у концесію, а також у розрізі визначення порядку справляння концесійних платежів. Крім того, компанії-члени Палати очікують реалізації пілотного концесійного проекту та організації фізичної інвентаризації активів, що належать державі.

«Ділова спільнота очікує, що найближчим часом буде визначена урядова стратегія щодо державних активів у напрямку залучення інвесторів для приватизації та концесії», - зауважив Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні.

Юлія Ковалів, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, у свою чергу, повідомила, що завтра Міністерство вже вп’яте подаватиме на розгляд законопроект про скорочення кількості державних підприємств, що не підлягають приватизації.

«Сьогодні відбулась дійсно відкрита дискусія з високопосадовцями та представниками бізнес-спільноти. Очікуємо прискорення приватизаційних процесів та прийняття концесійних законів найближчим часом», - зауважив модератор заходу, голова робочої групи з питань нерухомості Американської торговельної палати, д-р права Олексій Фелів, керуючий партнер міжнародної юридичної фірми Integrites.

У результаті обговорення Ігор Білоус, Голова Фонду державного майна України, заявив, що процес приватизації наразі знаходиться в активній стадії. Зокрема, перший на черзі – Одеський припортовий завод (ОПЗ).

«Конкурс з приватизації ОПЗ буде оголошений у кінці травня поточного року та пройде у кінці червня. У кінці липня операція з продажу ОПЗ буде закрита», - резюмував Ігор Білоус.Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter