рус.укр.
18:13
17 липня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Прес-центр / Публікації / Юридичний бізнес / Реалії дотримання прав медичних працівників
Прес-центр

Новини
Календар подій
Публікації
Юридичні публікації
Соціальні публікації
Юридичний бізнес
Огляд ринку
Legal Style
Конкурс
Реалії дотримання прав медичних працівників

Реалії дотримання прав медичних працівників

Дата  12-травня-2016 07:01
Мовою оригіналу
укр.
Реалії дотримання прав медичних працівників
Комітет з медичного права Асоціації правників України разом із Відділенням АПУ в Харківській області та Харківською медичною академією післядипломної освіти провели круглий стіл, присвячений обговоренню проблемних питань прав медичних працівників.

Доповідачем виступила Олена Беденко-Зваридчук, голова Комітету АПУ з медичного права, директор ЮК «МедАдвокат». В обговоренні також брали участь студенти, медичні працівники, юристи, громадські діячі.

Під час заходу порушили болючі для медиків питання захисту їхніх прав (зокрема забезпечення молодих спеціалістів житлом після їх розподілу до місця праці, працевлаштування) та подолання законодавчих колізій шляхом внесення змін до діючого законодавства України. За приклад брали позитивний досвід сусідньої Польщі: працевлаштування молодих спеціалістів там більш прозоре, всім зрозуміле та узгоджене.

Не залишили поза увагою й такі теми, як мізерна заробітна платня медиків і пенсія медичних працівників, які надають медичні послуги в статусі фізичної особи-підприємця.

У підсумках було зазначено про необхідність розширення прав молодих медичних працівників (незалежно від того, є вони бюджетниками чи контрактниками) як на вільний вибір місця працевлаштування, так і гідне житло та заробітну плату. І саме для того, щоб реформувати медицину для людей, а не для відмивання грошей (як-то наразі продовжує відбуватися в нашій країні), потрібна ініціатива громадськості та бажання людей поліпшення медицини загалом.Джерело: http://uba.ua/
Коментарі - 0 + додати коментар
Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter