рус.укр.
16:55
27 травня

Ми живемо за
київським часом

 
Головна / Суспільство / Соц. ініціативи / Пропозиція про надання реінтеграційних послуг для громадян України, які повертаються з Молдови
Суспільство

Соц. ініціативи
Громадські організації
Юридична клініка
Пропозиція про надання реінтеграційних послуг для громадян України, які повертаються з Молдови

Пропозиція про надання реінтеграційних послуг для громадян України, які повертаються з Молдови

Дата  30-серпня-2011
Пропозиція про надання реінтеграційних послуг для громадян України, які повертаються з Молдови
Уряд Молдови (Бюро з питань міграції та притулку) звернувся до офісу МОМ в Молдові із проханням надати контактну інформацію неурядових організацій в Україні, які можуть та бажають надавати реінтеграційну підтримку громадянам України, яких повертають із Молдови. Реінтеграційна підтримка може включати: допомогу із пошуком житла, оплату житла, допомогу із пошуком працевлаштування, допомогу із оформленням документів, надання юридичних та соціальних консультацій, допомогу із розміщенням дітей до дитячих садочків та шкіл тощо. На жаль, окремих коштів для ведення такої діяльності наразі не передбачено, тобто робота здійснюватиметься на волонтерських засадах. Тим не менш, ми маємо надію, що якісь організації будуть зацікавлені в надання принаймні консультативної підтримки нашим співгромадянам.

Якщо ви зацікавлені в наданні безкоштовної реінтеграційної підтримки чи консультативних послуг для громадян України, які повертаються з Молдови, будь ласка, напишіть особам, вказаним нижче, наступну інформацію:
  • назву організації та контактні телефони, адресу
  • контактну особу з питань реінтеграції
  • види реінтеграційної допомоги (юридичні, соціальні, психологічні консультації; допомога із пошуком житла; тимчасове розміщення у притулках/гуртожитках тощо; допомога із пошуком роботи; тимчасове працевлаштування; допомога із розміщенням дітей до садочків чи шкіл; допомога із отриманням документів тощо)
Будь ласка, надішліть таку інформацію російською або англійською мовою:

Крістіні Пускас (Cristina PUSCAS) - cristina_pscs@yahoo.com та/або

Ользі Фрунзе (Olga FRUNZA) – frunzaolga10@gmail.com

Будь ласка, поставте в копію Лідію Кузьменко (lkuzmenko@iom.int) та Александру Мокану (amocanu@iom.int).


Якщо Ви помітили помилку в тексті, будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter