Юридичний портал

Новим керівником редакції англомовних вебпорталів Державного підприємства "МПІУ" призначено Владислава Фарапонова.

Фарапонов буде відповідальний за контент та розвиток англомовних вебсайтів The Gaze та UATV.English, що є частиною державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".

До складу українського іномовлення приєднався експерт у сфері американістики, керівник аналітичного центру "Інститут американістики" Владислав Фарапонов.

Цю інформацію опубліковано на вебсайті "FreeДом".

Повідомляється, що Фарапонов буде відповідальний за контент та розвиток англомовних вебсайтів The Gaze та UATV.English, що є частиною державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України".

Фарапонов також відповідатиме за формування та втілення контентної стратегії англомовних вебпорталів іномовлення, координацію роботи редакції, взаємодію із зовнішніми авторами, комунікацію з аудиторією сайтів та соціальних мереж The Gaze і UATV.English, співпрацю цих брендів з міжнародними медіа, взаємодію з дипломатичним колами, експертною та громадською спільнотами.

"Відверто кажучи, я без жодних сумнівів прийняв цю пропозицію, адже в ній я побачив як професійний виклик, так і важливу місію. Передавати світу інформацію про Україну зрозумілою мовою — це завдання, яке водночас є і простим, оскільки багато людей вже цим займаються, і складним, оскільки постійно потрібно шукати нові підходи до розповсюдження. Тому для мене важливо було стати частиною іноземного мовлення, зокрема працювати на англомовну аудиторію," — підкреслив Владислав Фарапонов.

Як фахівець у сфері аналітики, він зосереджений на темах українсько-американських відносин, а також на зовнішній і внутрішній політиці Сполучених Штатів. Він є засновником і керівником аналітичного центру "Інститут американістики" та має досвід роботи аналітиком і координатором проєктів у громадській організації "Інтерньюз-Україна".

Згадаємо, що Антон Дробович, який раніше очолював Український інститут національної пам'яті, став керівником щойно заснованого Центру прав людини та меморіалізації війни при Київській школі економіки (КШЕ).

Читайте також