Щодо судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни - звернення до: Державної судової адміністрації України.

We couldn't load the mail server logs for this message.
Consider launching the logs in a separate window.
Скориставшись моментом, хочу висловити Вам свою щиру повагу та звернутися до Вас з наступним питанням.
Державна судова адміністрація України виступає як державний інститут у системі правосуддя, що відповідає за організаційне та фінансове забезпечення функціонування судових органів. Вона аналізує практики організації роботи судів, розробляє та подає відповідні пропозиції для їх вдосконалення, а також забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень відповідно до норм Закону України "Про судоустрій і статус суддів".
Інформація щодо доброчесності суддів -- є предметом широкої суспільної дискусії та стала темою численних публікацій в засобах масової інформації, що викликало нагальну необхідність звернутись з цим запитом.
★ ★ ★
Відповідно, до статті 19 Загальної декларації прав людини, прийнятої та проголошеної резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року та статті 10 Конвенції з прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 року кожна людина має право безперешкодно шукати, одержувати й поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами та незалежно від державних кордонів.
Керуючись правом на доступ до офіційних документів визначеним Конвенцією Ради Європи про доступ до офіційних документів (Конвенція Тромсе), ратифікованої Законом України № 631-IX від 20.05.2020 року, яка надає право кожному, без дискримінації за будь-якою ознакою, на доступ до офіційних документів, що знаходяться в розпорядженні державних органів. Під поняттям "офіційні документи" розуміється будь-яка інформація, записана в будь-якій формі, складена або отримана, та яка перебуває у розпорядженні державних органів.
Згідно з положеннями статті 19 Конституції України, державні органи та органи місцевого самоврядування, а також їхні службовці мають діяти виключно на основі, в межах своїх повноважень і в спосіб, визначений Конституцією та чинним законодавством України. Стаття 68 Конституції наголошує на тому, що кожен громадянин зобов'язаний дотримуватися Конституції та законів України, а також поважати права і свободи, честь і гідність інших осіб.
Згідно зі статтею 40 Основного Закону України, кожен має право подавати індивідуальні або колективні письмові звернення, а також звертатися особисто до органів державної влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Ці органи зобов'язані розглянути отримані звернення та надати аргументовану відповідь у терміни, визначені законодавством.
На підставі статті 34 Конституції України та статті 5 Закону України "Про інформацію" кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно зі статтею 5 Закону України "Про доступ до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому відповідно до статті 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію, незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Хочу зазначити, що відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", інформаційний розпорядник, який не має в своєму розпорядженні запитуваної інформації, але має знати чи повинен знати, хто є її власником, зобов'язаний перенаправити запит до відповідного розпорядника, повідомивши про це особу, яка подала запит. Крім того, згідно з частиною 7 статті 6 того ж закону, обмеження стосується саме інформації, а не документів. Якщо документ містить відомості з обмеженим доступом, для ознайомлення надається лише та інформація, доступ до якої не має обмежень.
★ ★ ★
Виходячи з наведених вище положень та керуючись статтями 19, 34, 40, 68 Конституції України, а також статтями 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України "Про інформацію" і статтями 1, 3, 4, 5, 6, 13, 19, 20, 24 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право подавати запити до розпорядників інформації для отримання публічних даних, --
Certainly! Here’s a unique variation of your text: "УБЛИЖУ: "
(1) Надати завірені належним чином відомості про всі дисциплінарні справи щодо судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни (заяви, скарги, рішення Вищої ради правосуддя), а також матеріали, які стали підставою для прийняття відповідних рішень у дисциплінарних справах щодо судді Вронської Ганни Олександрівни за весь час її перебування на посаді судді.
Надати офіційно підтверджену інформацію про всі дисциплінарні стягнення (як погашені, так і непогашені), що були накладені на суддю Верховного суду Вронську Ганну Олександрівну протягом її роботи на цій посаді.
(3) Надати інформацію про те, чи ініціювалось питання щодо дострокового звільнення судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни.
(4) Надати інформацію чи здійснювались будь-які види заохочення, виплата грошових премій, нагорода державними нагородами, спеціальними званнями судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни.
(5) Здійснити надання даних та сканованих копій документів (табеля обліку робочого часу) стосовно відпусток і відряджень, які мала суддя Верховного суду Вронська Ганна Олександрівна з моменту її призначення на посаду судді Верховного суду до сьогоднішнього дня.
(6) Надати скан-копії суддівського досьє, Присяги судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни, Мотиваційного листа у якому викладаються мотиви Вронської Ганни Олександрівни бути суддею Верховного суду, Подання Вищої ради правосуддя (або іншого уповноваженого органу) до Президента України про призначення Вронської Ганни Олександрівни суддею Верховного суду, Рішення Вищої ради правосуддя (або іншого уповноваженого органу) про внесення Президентові України подання про призначення Вронської Ганни Олександрівни суддею Верховного суду.
(7) Надати інформацію про суддю Верховного суду Вронську Ганну Олександрівну, включаючи останні результати її навчання в Національній школі суддів України, а також дані Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно результатів кваліфікаційного іспиту, які вона склала.
(8) Надати скан-копію трудової книжки, послужного списку, біографічної довідки, автобіографії, рекомендаційних листів, рішень ВККС про надання рекомендацій, декларації родинних зв'язків кандидата на посаду судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни, диплома про вищу юридичну освіту (з додатками), документів про науковий ступінь, вчене звання, декларації родинних зв'язків та доброчесності судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни.
Надати скановану версію трудового договору/контракту з підписами осіб, які його підписали, затвердженого суддею Верховного суду Ганною Олександрівною Вронською.
Надайте, будь ласка, інформацію та скановані копії документів, що підтверджують проведення спеціальної перевірки та перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" стосовно кандидата на посаду судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни.
(11) Представити інформацію про звернення, що надійшли стосовно можливих неточностей у декларації доброчесності судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни, а також результати їхнього розгляду.
Надайте інформацію про отримані сповіщення стосовно виявлених порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції", які стосуються етичних норм, запобігання та регулювання конфліктів інтересів. Також включіть дані про порушення, вчинені суддею Верховного суду Ганною Олександрівною Вронською під час підготовки та подання декларації особи, що виконує державні або місцеві функції, а також результати розгляду цих сповіщень.
(13) Надати інформацію про здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої суддею Верховного суду Вронською Ганною Олександрівною, а також скан-копії документів, складених за результатами такої перевірки.
(14) Надати дані та скановані копії документів, що стосуються забезпечення службовим житлом судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни. Це включає в себе її звернення, подання житлово-побутової комісії, а також рішення, що стосуються надання службового житла Вронській Ганні Олександрівні.
(15) Надати інформацію та скан-копії документів щодо членства кандидата на посаду судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни у громадських організаціях, асоціаціях.
(16) Запитати, чи наразі триває кримінальне провадження щодо судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни, а також яка його правова кваліфікація.
Надати дані та скановані копії документів щодо участі судді Верховного суду Вронської Ганни Олександрівни у різноманітних робочих зустрічах, семінарах, круглих столах, які були організовані Асоціацією правників України, Національною асоціацією адвокатів України та іншими організаціями адвокатського самоврядування й правничої спільноти, починаючи з моменту її призначення на посаду судді Верховного суду до сьогоднішнього дня.