Не менше 30 осіб стали жертвами зіткнень у Сирії.

Щонайменше 30 людей загинули в сутичках на півдні Сирії, влада направила сили для деескалації ситуації, повідомляє BBC.
LB.UA - 16 років на одній хвилі. Якість завжди на висоті.
Станьте нашими прихильниками!
Внаслідок конфлікту, що спалахнув між бедуїнськими сунітськими племенами та представниками друзської релігійної меншини в місті Свейда, десятки осіб отримали травми.
Міністерство внутрішніх справ Сирії повідомило про щонайменше 30 загиблих, в той час як Сирійська обсерваторія з прав людини, що відстежує військові події, оцінила число жертв у 37.
Напруженість між різними меншинними групами в країні посилилася після того, як у грудні відбулося падіння режиму Асада.
Новий ісламський уряд працює над встановленням контролю над країною, яка, як і раніше, перебуває в нестабільному становищі.
В останні місяці минулого року суннітські ісламістські бойовики, очолювані коаліцією "Хайят Тахрір аш-Шам" (ХТШ), здійснили масштабний напад на Дамаск. В результаті їхніх дій було скинуто режим президента Башара Асада, який правив країною протягом 54 років.
У квітні та травні в зіткненнях між новими силами правопорядку та бойовиками, які підтримують дружні угруповання, загинуло кілька десятків осіб.
Друзи є гілкою шиїтського ісламу, і великі їхні громади можна знайти в Лівані, Йорданії та Ізраїлі. Нещодавно члени друзської спільноти висловили занепокоєння не лише через загрози фізичних нападів, але й через брак підтримки з боку нової влади.
Протягом останніх місяців сотні представників алавітської меншини, яка є однією з гілок шиїтського ісламу, стали жертвами вбивств, а також віряни в церкві в Дамаску піддалися нападам.
Західні держави намагаються відновити свої зв’язки із Сирією. Цього місяця США вирішили виключити ХТШ з переліку іноземних терористичних організацій, а британський міністр закордонних справ Девід Леммі став першим представником уряду Сполученого Королівства, який відвідав Сирію з моменту початку повстання, що призвело до 14-річної громадянської війни в країні.