Юридичний портал

Перспективи та державна стратегія стосовно колабораціонізму: загрози для стабільності та єдності суспільства.

Організатор: Національна платформа для зміцнення стійкості та єдності.

До участі запрошені: Юлія Тищенко - співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості; Олександр Павліченко - виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини; Альона Луньова - адвокаційна директорка Центру прав людини ZMINA; Анна Осипчук - наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА; Олена Ніжельська -регіональна координаторка Національної платформи стійкості та згуртованості в Луганській області; Дементій Білий - регіональний координатор Національної платформи стійкості та згуртованості в Херсонській області; Микола Пашковський - кандидат юридичних наук, доцент, старший науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрНУ, адвокат; Мирослав Лаврінок - керівник аналітичного напряму Української Гельсінської спілки з прав людини.

Коротко. Під час заходу будуть презентовані ключові висновки соціологічних досліджень, що стосуються ставлення суспільства до колабораціонізму та відповідальності за нього. Також учасники проаналізують законопроєкти щодо відповідальності за колабораціонізм і обговорять можливі зміни правового регулювання.

Для довідки: Національна платформа стійкості та згуртованості була заснована в лютому 2018 року. Її основні стратегічні пріоритети включають зміцнення стійкості держави та суспільства, розвиток згуртованості та єдності. Протягом своєї діяльності платформа організувала понад 100 публічних заходів на національному, регіональному та локальному рівнях, залучивши до співпраці провідних міжнародних фахівців у сферах миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності.

Ця подія відбулася в межах ініціативи "Підтримка стійкості України в умовах зростаючих ризиків та наслідків війни", що реалізується завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу.

Формат події - очна зустріч (Зал 1) з можливістю онлайн-участі.

Журналісти матимуть можливість ставити свої запитання в офлайн-форматі (Зала 1).

Просимо журналістів з'явитися за 30 хвилин до початку заходу.

Обов'язкова акредитація для медійних представників: телефонуйте за номером +38 097 988 91 41 або надсилайте повідомлення на e-mail: [email protected].

Зареєструватися на захід можна, перейшовши за цим посиланням.

Подія буде доступна для перегляду на веб-сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ дозволено лише за умови дотримання авторських прав, що визначені каналом. Якщо ви демонструєте відео під час прямого ефіру, потрібно обов'язково вказати автора - Укрінформ, відобразити його назву на екрані та проголосити її вголос.

Читайте також