В Організації Об'єднаних Націй охарактеризували обстріл Кривого Рогу як найбільш летальний напад на дітей з моменту початку конфлікту.

В організації не вдалося виявити підтвердження російської версії стосовно атаки на українських військових.
4 квітня російські військові здійснили ракетний обстріл Кривого Рогу, в результаті якого загинуло 20 осіб, серед яких 9 дітей. Це був найсмертоносніший окремий удар з початку повномасштабної агресії в лютому 2022 року, внаслідок якого загинули діти. Про це повідомив верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк у заяві, опублікованій на сайті організації.
Зазначено, що Фолькер Тюрк відчув глибоке потрясіння у зв'язку з нападом російських військ на Кривий Ріг. Команда управління верховного комісара ООН з прав людини в Україні відправилася на місце інциденту, щоб зафіксувати руйнування та встановити імена загиблих дітей.
"Це неймовірний жах - дев'ять дітей загинули, більшість з яких гралися в парку, коли військова зброя розірвалася на шрапнель над ними. Один вибух обірвав 18 життів теплого п'ятничного вечора в Кривому Розі, коли сім'ї зібралися біля дитячого майданчика, ресторану та житлових будинків", - заявив верховний комісар ООН з прав людини.
На його думку, використання Росією зброї з великим радіусом дії в населених районах, де відсутня видима військова активність, свідчить про крайній ігнорування життів мирних жителів.
Також в управлінні ООН прокоментували російську версію, що удару було завдано по військових, які були в ресторані. Там зазначили, що місцеві жителі, представник бізнес-асоціації та співробітники ресторану розповіли їм, що незадовго до нападу в ресторані неподалік удару відбувся форум косметологів, організований місцевою бізнес-асоціацією. Про захід було заздалегідь повідомлено в інтернеті. Усі свідки стверджують, що під час обстрілу в ресторані і в районі не було жодних військових.
В Організації Об'єднаних Націй підкреслюють, що навіть якщо російські чиновники мали відомості про перебування військових, методи та умови проведення атаки можуть вказувати на її випадковий характер.
Невибіркові напади підпадають під заборону міжнародного гуманітарного права, і у випадку, якщо вони націлені на мирних жителів, можуть кваліфікуватися як воєнні злочини, зазначив Тюрк.
6 квітня стало відомом, що через удар балістикою по житловому кварталу у Кривому Розі кількість жертв зросла до 20, ще 75 жителів постраждали. Унаслідок повторної атаки загинула жінка та сім людей дістали поранення. Глава Міністерства закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде відреагував на удари військ РФ по містах України, які вони завдавали останніми днями. Міністр засудив обстріли окупантів.