Автор "Гри в кальмара" розкрив сенс несподіваного завершення третього сезону: чи містить воно підказки на можливий спін-офф?

У заключній сцені третього сезону "Гри в кальмара" глядачі стають свідками несподіваного камео оскароносної американської акторки Кейт Бланшетт, яка виконує роль вербувальниці з Лос-Анджелеса. Режисер Хван Дон Хьок поділився в інтерв'ю для The Hollywood Reporter, що цей крок не має зв'язку з чутками про можливий спін-офф серіалу, який планується в США.
Згідно з висловлюваннями Хван Дон Хьока, суть фінальної сцени полягала в тому, що Фронтмен чув про подібні ігри в інших країнах, але не мав чіткої інформації про це. Тому його вразило, коли він випадково став свідком вербувальниці з США.
"Через історію Ґі Хуна я хотів передати ідеї надії та жертви, і те, що ми ніколи не повинні відпускати це, якими б важкими не були обставини. Однак в останній сцені я також хотів підкреслити, що система настільки міцна та глибоко вкорінена, що її не можна легко демонтувати, і тому вона вимагає всіх наших постійних зусиль та сильної волі", -- пояснив режисер.
Журналісти також поцікавилися думкою творця "Гри в кальмара" щодо можливого американського спін-оффа серіалу, який за поширеними у ЗМІ чутками має зняти голлівудський режисер Девід Фінчер. Хван Дон Хьок відповів, що офіційно представники Netflix нічого йому про це не казали.
"Я завжди був великим шанувальником творчості Девіда Фінчера -- відколи побачив "Сім" -- і мені подобалися його фільми. Тож, якби він створив "Американську гру в кальмара", гадаю, було б дуже цікаво це подивитися. Я б точно клікнув на неї одразу після виходу, якби це сталося", -- сказав південнокорейський режисер.
Прем'єра фінального сезону серіалу "Гра в кальмара" відбулася на стримінговій платформі Netflix 27 червня. Абоненти сервісу мали змогу відразу ж переглянути всі шість епізодів онлайн. У третьому сезоні "Гри в кальмара" продовжується історія гравця № 456, Сон Ґі Хуна, який знову вступає у смертельно небезпечні змагання з метою покласти їм кінець.
У січні 2025 року медіа повідомляли, що автори серіалу "Гра в кальмара" черпали натхнення з реальної історії концтабору "Притулок братів", який існував у Південній Кореї протягом тридцяти років. Цей трудовий табір славився страшними випадками порушення прав людини.